سه تیم تروریستی در خوزستان منهدم شد

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: وزیر اطلاعات گفت: در چند روز اخیر سه تیم تروریستی در استان خوزستان شناسایی و اعضای آن دستگیر شدند.

حجت الاسلام سیدمحمود علوی سه شنبه در جریان بازدید از مرز بین المللی شلمچه در جمع خبرنگاران تعداد اعضای دستگیر شده این باند را ۱۵ نفر عنوان کرد و افزود:بنا به ادعای بازداشت شدگان اعضای این باند تروریستی قصد انجام عملیات انتحاری و به شهادت رساندن تعدادی از زائران اربعین حسینی را داشتند که با نیت پاک زائران اباعبدالله الحسین(ع) و همت سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر شدند.
وی اظهار داشت: تلاش آمریکا با همراهی صهیونیست و در راس آن آل سعود اینست که کشور ایران را با شیوه های مختلف دچار مشکل کند و در این راستا با سرمایه گذاری بر روی جریان های تجزیه طلب و تکفیری آن را به انجام اقدامات تروریستی تشویق می کند.
وزیر اطلاعات افزود:به فضل الهی از هر ۱۰۰ اقدام ضد امنیتی که برای انجام آنها در ایران تلاش و برنامه ریزی شده ۹۹ تای آن کشف و خنثی شده و این تعداد کشف شدن تیم تروریستی در سطح دنیا و در سطح دستگاهای اطلاعاتی جهان بی نظیر است.
حجت الاسلام علوی اظهار داشت : به جرات می توان گفت در کشورهایی مانند فرانسه از هر ۱۰ اقدام تروریستی تنها پنج تا ۶ تای آن کشف می شود و مابقی از سوی تروریست ها عملیاتی می شود و این در حالیست که در جمهوری اسلامی ایران از هر ۱۰۰ اقدام تروریستی ۹۹ تای آنها کشف شده است چرا که گروه های تروریستی زیر فشار و ضربه سربازان گمنام امام زمان (عج) قرار دارند.
وی با تاکید بر آمادگی صد در صدی سربازان گمنام امام زمان در راستای تامین امنیت تصریح کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) در این ایام شب و روز در فعالیت هستند و برای آرامش مردم به طور شبانه روزی کار و تلاش می کنند و آمادگی صد در صدی دارند تا افرادی را که در تلاش برای انجام اقدامات تروریستی هستند را سرکوب کنند.
وزیر اطلاعات در ادامه در خصوص تامین زیر ساخت ها در گذرگاه های مرزی اربعین با بیان اینکه به طور معمول هر ساله کار، تلاش و کوشش بسیاری برای عبور آسان و راحت زائران اربعین در حوزه زیر ساختی در مرزها انجام می شود اظهار کرد: در بازدید صورت گرفته از مرزها تلاش صورت گرفته در حوزه خدمات رسانی به زائران و تامین زیر ساخت ها محسوس است البته طبیعی است تا وضعیت مطلوب فاصله داریم و همه بایستی تلاش و کوشش کنیم تا امکانات بیشتر و بهتری در این مناطق فراهم شود. بایستی به کارها شتاب بیشتری داد تا زائران با کمترین مشکل در مسیر کربلای معلی و عتبات عالیات گام برداند.
وی تصریح کرد: طبیعی است زیارت حرم سیدالشهدا(ع) مسیری است که هر چه سختی آن بیشتر باشد اجر آن بیشتر است البته باید بیشتر تلاش کنیم.
حجت الاسلام علوی با قدردانی از تلاش صورت گرفته از سوی مسئولان استانی و شهرستانی در راستای خدمت به زائران اربعین حسینی بیان داشت:در این مدت تلاش خوبی برای تامین زیر ساخت ها در گذرگاه مرزی شلمچه صورت گرفته تا وضعیت زائران بهتر از قبل شود.
وزیر اطلاعات گفت: امید است به سایر بخش های زیر ساختی در گذرگاه های مرزی بیشتر توجه شود و به طور حتم به همت تمام عزیزان مسائل و مشکلات در این مناطق رفع می شود و خدمت رسانی به زائران با شتاب و وضعیت بهتری دنبال و به انجام می رسد.
به گزارش ایرنا وزیر اطلاعات روز سه شنبه به ‌منظور بررسی زیر ساخت های موجود در مرز شلمچه و نحوه خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی از این گذرگاه مرز دیدن کرد.
وزیر اطلاعات که غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان وی را همراهی می کرد از موکب های مردمی مستقر در مسیر پایانه مرزی شلمچه دیدن کرد و در جریان خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی قرار گرفت.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.