۱۹ مصدوم در حوادث چهارشنبه آخر سال خوزستان

عصر جنوب – asrejonoob.ir:معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: در چهارشنبه سوری امسال ۱۹ شهروند بر اثر استفاده از ترقه و مواد آتش زا در استان مصدوم شدند که شامل ۱۸ نفر مرد و یک زن گزارش شده است.

عباس نبوره چهارشنبه اظهار کرد:در حوادث چهارشنبه سوری امسال، این تعداد هشت نفر بستری شده و ۱۱ نفر به صورت سرپایی درمان شدند.

وی اضافه کرد: از این مجموع، ۶ نفر از مصدومان در بیمارستان طالقانی اهواز، یک نفر در دزفول و یک نفر در مسجدسلیمان بستری شدند.

وی افزود: عمده آسیب ها از نواحی سر، صورت، دست و پا بوده و یک شهروند در دزفول از ناحیه چشم آسیب دید.

نبوره ادامه داد: ۱۲ نفر از مصدومان از اهواز، یک نفر بهبهان، سه نفر دزفول، یک نفر مسجدسلیمان، یک نفر ماهشهر و یک نفر آبادان گزارش شده است.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: سال گذشته ۲۸ نفر در حوادث چهارشنبه سوری مصدوم شدند.

در شب چهارشنبه سوری، آمبولانس های اورژانس ۱۱۵ در کل استان به حالت آماده باش بود و در اهواز در فلکه کیانپارس، فلکه نمایشگاه، فلکه زیتون، فلکه چیتا، فلکه عامری، گلستان، سلمان فارسی (نادری) ، میدان شهید بندر (چهارشیر)، سه راه تپه و سه راه فرودگاه اهواز استقرار داشتند.

اورژانس ۱۱۵ خوزستان ۲۰۰ دستگاه آمبولانس، ۱۴۲ پایگاه شامل ۵۱ شهری و ۹۱ جاده ای دارد که از این تعداد ۹۶ پایگاه شامل ۳۷ شهری و ۵۹جاده ای مربوط به دانشگاه علوم پزشکی اهواز است.

 

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.