آشفتگی در خانه فولاد؛ این‌بار گل به خودی!

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: در حالی‌که فولاد در فصل هفدهم هفته به هفته روند خوبی داشته و در حال رسیدن به انسجام و هماهنگی لازم است ولی بر ملا شدن مسایلی، باعث شده که پورموسوی، سرمربی این تیم برای ادامه همکاری با باشگاه فولاد دچار تردید شود؛ حتی حضور او روی نیمکت در بازی فردا برابر پدیده نیز در هاله‌ای از ابهام است.

به نظر می‌رسید فولاد نسبت به فصل گذشته، روزهای آرام‌تر و بدون حاشیه‌ای را طی کند اما اکنون مسایل و حاشیه‌هایی پیش آمده که پورموسوی، سرمربی این تیم را برای ادامه همکاری با فولاد بر سر دوراهی قرار داده است.

مشکل از این‌جا شروع شد که از گوشه و کنارشنیده می‌شد که تعدادی هوادار از سوی افرادی درون خود این باشگاه خط گرفته و بعد در بازی‌های خانگی و خارج از خانه با حضور در ورزشگاه فارغ از هر نتیجه‌ای به تخریب تیم می‌پردازند؛ نمونه بارز آن هم در دیدار فولاد برابر پیکان و سیاه‌جامگان مشهود بود.

البته این مشکلات و حواشی به صورت علنی از بازی در هفته دهم برابر سایپا خود را نشان داد؛ آن تعداد هوادار در این بازی شروع به جوسازی علیه پورموسوی و تیمش کردند و هر طور که شده بود می‌خواستند جو تیم را که اکنون در رده پنجم جدول رده‌بندی قرار دارد، به هم بریزند؛ نقشه‌ای که البته باتوجه به تساوی فولاد در این دیدار تا حدودی به سرانجام نرسید.

پورموسوی نیز بعد از آگاه شدن از این مسایل که پیش از این هم کم و بیش شاهد آن بود و همچنین قطعیت در این‌که این تعداد هوادار از سوی افرادی درون باشگاه حمایت می‌شوند، از مدیرعامل باشگاه می‌خواهد که حواشی را جمع و دست این افراد را از باشگاه کوتاه کند تا به تیمی که به سختی آن را تا این‌جای جدول رسانده، ضربه‌ای وارد نشود.

اما برخلاف تاکید پورموسوی بر حل مشکلات و قطع ارتباط افراد درون باشگاه با این تعداد هوادار و همچنین عدم حضور هواداران در محل تمرین تیم جهت دور کردن حواشی، هیچ کدام از خواسته‌های این مربی تا روز گذشته (یکشنبه) برآورده نشد تا این‌که در نهایت کاسه صبر پورموسوی لبریز شد و تصمیم گرفت که تا اطلاع ثانوی در تمرینات و بازی‌های رسمی فولاد حاضر نشود.

پورموسوی که تصمیم گرفته تا مشخص شدن تکلیف این تعداد هوادار، تیمش را همراهی نکند، به احتمال بسیار در بازی با پدیده غایب بزرگ این تیم است؛ البته باتوجه به این‌که شریف، رییس هیات مدیره تا این‌جای کار حامی خوبی برای تیم پورموسوی بوده است، انتظار می‌رود تا پیش از بازی مهم با پدیده این مشکل را حل کند تا پورموسوی نیز با اطمینان خاطر به کارش در فولاد ادامه دهد. در غیر این صورت فولاد هنوز جان نگرفته، از دست خواهد رفت.

در هر صورت باشگاه فولاد که به باشگاهی فرهنگی ورزشی شهرت دارد و همیشه اخلاق در راس امور این باشگاه قرار داشته است، باید هر چه سریع‌تر فکری به حال این مسایل کند. راه حل نیز ساده است؛ دست‌های پشت پرده و ارتباط افراد درون باشگاه با این تعداد هوادار باید قطع شود تا فولاد همان فولادی بشود که همه می‌خواهند.

وضعیت این روزهای فولاد در واقع گل به‌خودی است و مسوولان ارشد این باشگاه نباید بگذارند که از درون مجموعه خود ضربه بخورند و اگر اکنون جلوی شیطنت‌های این تعداد افراد درون باشگاه و همچنین هوادار گرفته نشود، این تیم روزهای سخت‌تری را پیش‌رو خواهد داشت. اکنون با نتایج خوبی که فولاد کسب کرده، دل هواداران اصلی آن به این خوش است که در فصل هفدهم پس از سال‌ها ناکامی بتواند حداقل به سهمیه آسیایی برسد؛ آرزویی که با این حواشی بر دل همه خواهد ماند.

/ایسنا

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.