لزوم توجه به زیرساخت‌های شهری در شادگان

عصر جنوب: رئیس شورای اسلامی شهر شادگان خواستار توجه به زیرساخت‌های شهری و اختصاص اعتبارات عمرانی شد.

سیده لطیفه حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شادگان با تاکید بر بهبود ساختارهای شهری اظهار داشت: با تمام تلاش برای تغییر چهره شهر شادگان و بهبود فضای شهری شادگان تلاش می‌کنیم و لازم است شهروندان نیز با شورا و شهرداری برای زیباسازی شهر همکاری لازم را داشته باشند.

وی افزود: داشتن شهری زیبا حق شادگان و شادگانی‌ها است و برای همین منظور توجه به زیرساخت‌های موجود از قبیل پیاده‌روها، آسفالت خیابان و کوچه‌های شهر، بازسازی پارک‌ها و تغییر بافت قدیم شهر با اختصاص اعتبار لازم برای عمران و آبادی شهر باید از اولویت‌های شهری باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر شادگان، با بیان اینکه مسئولیت‌پذیری در نظام مقدس جمهوری اسلامی یک افتخار است عنوان کرد: مسئولیت اگر در راستای منافع و مصالح عمومی باشد نعمت و افتخار است و اگر در غیر این مسیر حرکت کنیم نقمت و مایه رنجش مردم است.

حسینی اضافه کرد: تمام تلاش و توان اعضای شورای شهر را به کار خواهیم بست تا به صورت مطلوب از ظرفیت‌های شهرستان در راستای توسعه و عمران و آبادانی شادگان استفاده کنیم.

این مسئول گفت: نمای زیبای شهر نه تنها روح و روان شهروندان را نوازش می‌کند بلکه در ساختار اقتصادی، بهداشت،‌ سلامت، روابط اجتماعی و کیفیت زندگی شهروندی تاثیر بسزایی دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر شادگان در پایان خاطر نشان کرد: داشتن شهری زیبا حق همه شهروندان است به شرطی که هر فردی به نوبه خود در این زمینه تلاش کند.


مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.