کشته شدن دختر ۱۱ ساله بر اثر تیراندازی در مسجدسلیمان

عصر جنوب: مرگ تلخ دختر ۱۱ ساله به خاطر رسم غلط! اجرای یک رسم غلط باعث مرگ یک دختر بچه ۱۱ ساله دانش آموز کلاس پنجم شد. این حادثه که در مراسم تشییع پیکر یک فرد متوفی در شهر مسجد سلیمان رخ داد باعث گردید چندین خانوار به سوگ این دختر بنشینند.

به گزارش عصر جنوب به نقل ازدانا؛ اجرای یک رسم غلط باعث مرگ یک دختر بچه ۱۱ ساله دانش آموز کلاس پنجم شد. این حادثه که در مراسم تشییع پیکر یک فرد متوفی در شهر مسجد سلیمان رخ داد باعث گردید چندین خانوار به سوگ این دختر بنشینند.

در جریان مراسم خاکسپاری مرحوم اسدی که با حضور بیش از ۱۰۰۰ نفر زن – مرد – کودک در قبرستانی در مسجد سلیمان برگزار گردید و اجرای یک رسم غلط که در هنگام تشییع جنازه گروهی ناآگاه با دردست داشتن اسلحه و عدم آشنائی به فنون استفاده از اسلحه شروع به تیراندازی هوایی نمودند، متأسفانه اصابت یکی از گلوله‌ها به پهلوی دختر ۱۱ ساله‌ای بنام هستی باعث مرگ وی گردیده.

بر اساس شنیده ها، در این حادثه ناگوار چندین نفر نیز مجروح گردیدند. این عادت غلط که در بین گروهی از شهروندان معمول است تاکنون جان انسان‌های بی‌گناه بسیاری را گرفته است و باعث عزادار نمودن هزاران خانواده شده است.

اینگونه اتفاقات که هر چند وقت یکبار نمایان می‌شود، می‌طلبد مقامات قضائی و انتظامی با مسببین واقعه برخورد شدیدی در جامعه نمایند تا درس عبرتی برای دیگران شود و باعث ایجاد امنیت در جامعه گردد. از سازمان‌ها، ارگانها و نهادهای دولتی نیز این انتظار وجود دارد که تلاش و کوشش زیادی را بکار گیرند و نسبت به فرهنگسازی در این گونه جوامع فعال‌تر برخورد کنند.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • واقعا بسکوییت تشریف دارن