اهواز میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ کشتی فرنگی شد

عصر جنوب – asrejonoob.ir:مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از سپرده شدن میزبانی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ کشتی فرنگی به اهواز خبر داد.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از سپرده شدن میزبانی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ کشتی فرنگی به اهواز خبر داد.

افشین حیدری اظهار کرد: با درخواست اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان برای میزبانی از مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ کشتی فرنگی و پیشنهاد این موضوع از سوی فدراسیون به اتحادیه جهانی کشتی در نهایت با موافقت این اتحادیه، شهر اهواز میزبان این رقابت‌ها شد.

وی بیان کرد: بر این اساس مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ کشتی فرنگی با حضور هشت تیم برتر دنیا فروردین‌ماه سال ۹۷ در اهواز برگزار خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: باتوجه به این‌که خوزستان یکی از خاستگاه‌های اصلی کشتی فرنگی در ایران است و تجربه خوبی نیز در برگزاری رویدادهای بین‌المللی و جهانی دارد و همچنین در راستای معرفی هر چه بیشتر استان خوزستان، باتوجه به این‌که یکی از راهکارهای معرفی هر استان، تعریف رویدادهای جهانی و بین‌المللی است، درخواست این میزبانی از سوی ما به فدراسیون کشتی ارسال و خوشبختانه با موافقت اتحادیه جهانی نیز مواجه شد.

وی عنوان کرد: همچنین اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان با کمک سایر نهادها و دستگاه‌های استان این آماگی را دارد که رویدادهای جهانی و آسیایی دیگری را در استان خوزستان میزبانی کند.

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.