دستگیری سارق حرفه‌ای منازل در شوشتر

عصر جنوب: فرمانده انتظامی شوشتر از دستگیری سارق حرفه‌ای با ۱۵ فقره انواع سرقت منازل در این شهرستان خبر داد.

بهروز حسنوند اظهار داشت: به‌دنبال وقوع چند فقره سرقت از منازل در سطح شهرستان، دستورات لازم به‌منظور تشکل اکیپ ویژه‌ای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان صادر شد.

وی افزود: پلیس با تشکیل اکیپ ویژه و انجام اقدامات اطلاعاتی یکی از سارقان سابقه‌دار به نام (شهاب – ی) اهل و ساکن شهرک شرافت را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه این سارق حرفه‌ای را که به تنهایی اقدام به سرقت منازل کرده دستگیر کرد.

فرمانده انتظامی شوشتر تصریح کرد: پس از دستگیری و انتقال این سارق به مقر پلیس، تحت بازجویی فنی قرار گرفت که طی آن به ۱۵ فقره انواع سرقت منزل در سال جاری در سطح شهرستان اعتراف کرد.

حسنوند اضافه کرد: در بازرسی از مخفیگاه این سارق تعدادی از اموال مسروقه شامل (حمام دیواری، مقداری سیم برق و تعدادی شیر آلات) کشف و ضبط شد که به دنبال آن با تلاش ماموران، مالباختگان شناسایی و با تائید اموال مسروقه کشف شده نسبت به استرداد این اموال اقدام شد.

وی عنوان کرد: سارق یاد شده پس از تشکیل پرونده مقدماتی و جمع آوری اسناد و مدارک مکشوفه برای اعمال قانون و مجازات به دادسرای عمومی و انقلاب این شهرستان معرفی و تحویل داده شده‌اند.

این مسئول در پایان متذکر شد: شهروندان با عمل به هشدارهای پلیس که از طریق کلاس‌های آگاه سازی چهره به چهره در سطح مساجد، مدارس، ادارات و شرکت‌ها توسط پلیس برگزار می‌شود و همچنین توجه به بروشورهای هشدار دهنده در خصوص پیشگیری از انواع سرقت‌ها ضمن مشارکت در تامین نظم و امنیت جامعه خود، خطرات متوجه خود را از بین ببرند.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.