سرمربی نفت مسجدسلیمان استعفا کرد

عصر جنوب: سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان از سمتش استعفا کرد.

عبدالمجید باقری‌نیا گفت: امروز نامه استعفایم را تقدیم باشگاه کردم و به آن‌ها یک هفته مهلت دادم تا نفر جایگزین مرا انتخاب کنند. وی افزود: من نهایتا تا روز بازی با پرسپولیس سرمربی نفت مسجد سلیمان خواهم بود و حتی اگر قبل از آن بازی نفر جایگزین من انتخاب شود به راحتی تیم را تحویل او خواهم داد. باقری نیا درباره علت این تصمیمش گفت: مشکلات زیادی وجود دارد که مشکلات مالی بخش کوچکی از آن‌هاست. نمی‌توانم تمام این مشکلات را بازگو کنم. اما این قدر بدانید که دیگر نمی‌توانم کار کنم.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا خبر حضور رحمان رضایی در تیم‌تان باعث استعفایتان شده است گفت: من کاری به آمدن رحمان رضایی ندارم و این خبر را الان از زبان شما می‌شنوم. خوشحال می‌شوم بعد از من یک فرد با دانش هدایت نفت را برعهده بگیرد. لیاقت مردم مسجدسلیمان بیش از این حرف‌هاست.

گفتنی اینکه از باقری نیا، همچنین نقل شده است که برخی از مسئولان این باشگاه، در دو بازی اخیر خانگی برخی افراد خاص را برای فحاشی به او و بازیکنان به ورزشگاه می فرستادند تا نفر مورد نظر خود را به تیم تحمیل کنند. مربی شایسته نفت همچنین در جایی گفته است با این وضع، این مدیریت، این نگاه و … یقین بدانید این تیم شانس اول سقوط خواهد بود. نفت مسجدسلیمان در ۶ بازی اخیر خود بسیار خوب فوتبال ارائه داد اما به دلیل میانگین سنی و تجربه پایین بازیکنان این تیم، در عین برتری بر حریفان خود با بدشانسی نتایج را به حریفان خود واگذار کرده است.

 

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.