استفاده مناسب از ظرفیت‌های موجود برای توسعه ورزش‌های آبی خوزستان

عصر جنوبسرپرست هیئت شنا و واترپلوی استان خوزستان گفت: باید ظرفیت‌های خوبی که برای توسعه ورزش‌های آبی در استان خوزستان وجود دارد به بهترین شکل مورد استفاده قرار بگیرد.

 

حسین عیسی‌زاده اظهار کرد: استان خوزستان ظرفیت‌های نهفته بسیار خوبی برای توسعه ورزش‌های آبی دارد که باید به بهترین شکل مورد استفاده قرار بگیرد.

وی افزود: باید برای رشد و توسعه ورزش‌هایی نظیر شنا، واترپلو، سه‌گانه و … از این ظرفیت‌ها به خوبی استفاده شود و ورزشکاران این رشته‌ها به طور جدی مورد حمایت قرار بگیرند.

سرپرست هیئت شنا و واترپلوی استان خوزستان تصریح کرد: به همین منظور هیئت شنا و واترپلوی استان در نظر دارد دو برنامه کوتاه مدت و بلند مدت را دستور کار خود قرار داده و از تمام ظرفیت‌های استان برای توسعه ورزش‌های آبی استفاده کند.

عیسی‌زاده با تأکید بر استفاده از ظرفیت پیشکسوتان، خاطر نشان کرد: در برنامه کوتاه مدت نشست هم‌اندیشی با پیشکسوتان، مربیان و ورزشکاران برگزار خواهد شد و نقطه نظرات آنها برای رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: در برنامه بلندمدت نیز توسعه ورزش قهرمانی در دستور کار خواهد بود و تقویم مدونی برای رشته‌های آبی تدوین خواهد شد.

این مقام مسئول اظهار کرد: باید با همدلی و استفاده از تمام منابع و ظرفیت‌ها ورزش‌های آبی استان خوزستان را به اوج شکوفایی خود رسانده و این مسئله دور از دسترس و دور از انتظار نیست.

عیسی‌زاده در پایان متذکر شد: در این راستا دست تمام پیشکسوتان را به گرمی خواهیم فشرد و از آنها برای توسعه و پیشرفت ورزش‌های آبی استان طلب یاری می‌کنیم.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.