برخی مدیران خوزستان در حد جایگاه خود نیستند

عصر جنوب: عبدالله تمیمی با بیان اینکه یکی از مواردی که خوزستان را از قطار توسعه در کشور عقب انداخته است مدیران نا کارآمد هستند، عنوان کرد: در مدتی که به عنوان نماینده، برخی فعالیت های اجرایی و دولتی در استان را زیر نظر گرفته ام متوجه شده ام که واقعا برخی مدیران خوزستان در حد و اندازه جایگاه خود نیستند.

 

وی افزود: این مدیران برای سمتی که در اختیار دارند بسیار ضعیف هستند و بی شک وجود آنها نمی تواند عاملی برای توسعه و پیشرفت در استان باشد به همین دلیل از استاندار خوزستان انتظار می رود برای حل این مشکل چاره اندیشی کند و افرادی را وارد سمت های مدیریتی در استان کند که شان مدیریتی در استان را داشته باشند.

 

تمیمی تاکید کرد: اتفاقا شخص استاندار خوزستان در این مدت عملکرد مناسبی داشته است و با اشراف کامل فعالیت های استان را مدیریت کرده ولی بی شک در چینش برخی مدیران در استان به خوبی عمل نشده است که البته برخی انتصاب های صورت گرفته خارج از اراده استاندار بوده ولی به هر حال انتظار می رود استاندار مدیران کوتوله را از قطار مدیریتی استان به زیر بکشد؛ زیرا عملکرد ضعیف این قبیل مدیران به صورت مستقیم متوجه خود استاندار است.

 

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه در این خصوص نمایندگان مجلس تنها نقش نظارتی دارند، اظهار کرد: انتظار داریم مجموعه استاندار و معاونانش در این خصوص نقش پر رنگ تری ایفا کنند و از فعالیت مدیران ضعیف، دست نشانده و لابی گر جلوگیری کنند.

 

تمیمی تصریح کرد: مدیران ما باید در فعالیت های خود از ایده های برخی مدیران هم صنف خود در سایر استانها نیز استفاده کنند زیرا انصافا در برخی استانها فعالیت های خوبی از سوی برخی مدیران مشاهده می شود که لازم است مدل آن در استان نیز پیاده سازی شود و این امر در نهایت باعث توسعه استان و افزایش راندمان کار در زیر مجموعه هر مدیری می شود.

 

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما در استانی زندگی می کنیم که به دلایل مختلف مثل جنگ و بی توجهی دولت ها استان از قطار توسعه کشور جا مانده است به همین دلیل انتظار می رود مدیرانی در استان سمت بگیرند که تفکری جهادی، تخصصی و دلسوزانه برای توسعه بخش های زیر مجموعه خود داشته باشند که این امر جز با برکناری برخی مدیران ضعیف فعلی میسر نمی شود.

 

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.