بهره برداری از دومین جایگاه سوخت شادگان در سال جاری، آغاز شد

عصر جنوب – asrejonoob.ir: معاون فرماندار شادگان:بهره برداری از دومین جایگاه سوخت شادگان در سال جاری، آغاز شد.

معاون فرماندار شادگان گفت: بهره برداری از دومین جایگاه سوخت شادگان در سال جاری، در مساحتی بالغ بر ۸۰۰۰ متر مربع آغاز شد.

نعمت الله آلبوغبیش معاون فرماندار شادگان از آغاز بهره برداری از دومین جایگاه سوخت شادگان در سال جاری خبر داد و گفت: این جایگاه در مساحتی به وسعت ۸۱۵۰ متر مربع در مسیر شادگان به سه راهی خوردورق احداث و مورد بهره برداری قرار گرفت.
معاون فرماندار شادگان اظهار داشت: بهره برداری از اولین جایگاه سوخت شادگان در سال جاری در بخش دارخوین نرسیده به روستای دابوهیه در فروردین ماه آغاز شد و هم اکنون دومین جایگاه سوخت شادگان در مسیر سه راهی خوردورق مورد بهره برداری قرار گرفت.
وی افزود دو جایگاه سوخت دیگر با پیشرفت فیزیکی مناسب در بخش خنافره و مسیر جدید جاده شادگان نهرمسلم بندرامام، در حال ساخت وساز است و ان شاالله بزودی به مرحله بهره برداری خواهند رسید.
آلبوغبیش در ادامه خاطر نشان کرد: مجوز احداث دو جایگاه سوخت دیگر نیز در شهر شادگان و بندر شادگان توسط شرکت پخش فرآورده های نفتی صادر شده و در حال پیگیری و اقدام است.
معاون فرماندار شادگان با تقدیر و تشکر از سازندگان جایگاه های سوخت شادگان یادآور شد با تکمیل و بهره برداری از این جایگاهها، مشکلات سوخت رسانی شهرستان مرتفع و به حداقل ممکن خواهد رسید.

 

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)