۲ دختر ماهشهری از میان شعله‌های آتش نجات یافتند

عصر جنوب: مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری بندر ماهشهر گفت: با تلاش و از خودگذشتگی مأموران این سازمان دو دختر ماهشهری از میان شعله‌های آتش نجات پیدا کردند.

بهروز محسنی اظهار داشت: ظهر امروز وقوع یک فقره آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی واقع در پشت کلانتری ۱۱ ماهشهر به این سازمان اعلام شد.

وی ادامه داد: مأموران این سازمان بلافاصله به محل اعزام و کار اطفای حریق را آغاز کردند و از آنجا که احتمال وجود افراد خانواده در این منزل مسکونی بسیار زیاد بود مأموران با جان‌فشانی و از خودگذشتگی وارد این خانه در حال سوختن شده و به جستجو پرداختند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری بندر ماهشهر افزود: خوشبختانه تلاش‌های مأموران جان بر کف این سازمان نتیجه داد و دو دختر دانش‌آموزی که از ترس شعله‌های آتش به گوشه‌ای از این خانه در حال حریق پناه برده بودند پیدا و از میان دود و آتش بیرون کشیده شدند و از مرگ حتمی نجات پیدا کردند.

محسنی عنوان کرد: این دو دختر نوجوان دچار خفگی و تنگی نفس شده بودند که بلافاصله کمک‌ها و اقدامات اولیه توسط مأموران آتش‌نشانی روی آنها صورت گرفت و برای مداوای بیشتر به بیمارستان منتقل شدند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: علت آتش‌سوزی این منزل مسکونی پس از بررسی توسط کارشناسان این سازمان مشخص و معلوم شد دلیل آن اتصال شبکه برق بوده است.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.