کمائی: اعمال نظر برخی مسئولین شهری در مناقصات شهرداری اصلاً صحت ندارد/ سلطانی: مناقصات اخیر شهرداری بندر ماهشهر زیر نظر شورا و با سلامت کامل برگزار شد / دخالت فرماندار بندر ماهشهر در مناقصات شهرداری کذب محض است

عصر جنوب: شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر بندر ماهشهر از سلامت کامل برگزاری مناقصات در این مجموعه گفتند و تاکید کردند شورا و شهرداری بندر ماهشهر کاملا مستقل عمل می کنند و شایعه دخالت فرماندار بندر ماهشهر در مناقصات شهرداری کذب محض است.

قدرت اله سلطانی رئیس شورای اسلامی شهر بندر ماهشهر در گفتگو با خبرنگار عصر جنوب در ماهشهر اظهار داشت: مناقصات اخیر در شهرداری بندر ماهشهر در سلامت کامل برگزار شده و این مجموعه هیچگاه اصول خود را زیر پا نگذاشته و هیچ تحمیلی را نپذیرفته است.

سلطانی در خصوص مناقصه اخیر شهرداری بندر ماهشهر و برخی شایعات از سوی یکی از پیمانکاران ماهشهری تصریح کرد: در مرحله اول مناقصه چهار شرکت اعلام آمادگی کردند و در مدت زمان تعیین شده مبلغ پیشنهادی خود را در پاکت های مخصوص مناقصات، تحویل شهرداری بندر ماهشهر دادند.

وی افزود: در مرحله اول برگزاری مناقصه، به دلیل تکمیل نبودن مدارک دو شرکت (از چهار شرکت) و به حد نصاب نرسیدن شرکت کنندگان در مناقصه شهرداری، مناقصه را در مرحله دوم برگزار کردیم، بر اساس قانون در مرحله دوم مناقصه حداقل دو شرکت باید اعلام آمادگی کنند و مبلغ پیشنهادی خود را در پاکت های مخصوص مناقصات تحویل شهرداری بندر ماهشهر دهند که این امر نیز میسر شد و در مرحله دوم مناقصه «پیمانکار اهوازی» توانست با مبلغ پیشنهادی کمتر برنده مناقصه شود.

وی ادامه داد: پس از بررسی و تائید صلاحیت شرکت اهوازی در کمیته فنی و بازرگانی شهرداری بندر ماهشهر، برنده مناقصه به صورت رسمی اعلام شد.

رئیس شورای اسلامی شهر بندر ماهشهر در پایان تاکید کرد: فرماندار بندر ماهشهر تا کنون هیچ گونه دخالتی در برگزاری مناقصات و رای کمیسیون معاملات شهرداری بندر ماهشهر نداشته و اینگونه صحبت ها از اساس کذب محض است.

 

** کمایی: مناقصات شهرداری بندر ماهشهر سلامت کامل دارد

غلامحسین کمایی شهردار بندر ماهشهر در گفت و گو با خبرنگار عصر جنوب در ماهشهر گفت: مناقصات در شهرداری بندر ماهشهر با سلامت کامل برگزار می شود و هیچ گونه مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

کمایی در پاسخ به سوال خبرنگار عصر جنوب در خصوص برخی شایعات و دخالت برخی مسئولین شهری در کمیته فنی و بازرگانی شهرداری بندر ماهشهر گفت: اینگونه شایعات را نشنیدم و قطعاً چنین چیزی وجود ندارد.

وی در پایان تاکید کرد: مناقصات مجموعه شهرداری در سلامت کامل برگزار می شود و چنین شایعاتی فاقد ارزش است.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • با سلام این خبر در ندای هفتکل بازنشر شد http://nedaehaftkel.ir/index.php/digar-khabarha/3916-2014-11-19-06-11-19