کشف سلاح گرم در بندرماهشهر؛ عوامل راهی زندان شدند

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندرماهشهر از کشف و ضبط چندین قبضه سلاح گرم کلاشینکف خبر داد و گفت: در دو عملیات جداگانه چندین قبضه کلاشینکف کشف شده و ۲ متهم راهی زندان شدند.

مهدی محمدی اظهار داشت: با انجام امور اطلاعاتی، در ۲ عملیات جداگانه دو قبضه اسلحه کلاشینکف در این شهرستان کشف شده که در این پرونده ۲ نفر متهم نیز بازداشت و راهی زندان شدند.
وی افزود: شناسایی متهمان تیراندازی‌های خیابانی با جدیت ادامه دارد و برخی از آشنایان متخلفان و یا دیگر عوامل، اطلاعات دقیقی از بانیان تیراندازی‌ها در اختیار نیروهای امنیتی قرار می دهند که پس از بررسی بدون هیچ ملاحظه‌ای با آنان برخورد می‌شود.
دادستان عمومی و انقلاب بندرماهشهر با تاکید بر لزوم همکاری های مردمی در این زمینه تصریح کرد: شهروندان در صورت مشاهده موارد مشکوک ، مراتب را سریعا به نیروهای امنیتی اطلاع داده تا در اسرع وقت اقدامات عملیاتی صورت پذیرد.
محمدی در پایان خاطرنشان کرد: از نیروهای انتظامی می‌خواهم به محض دریافت اطلاعات مردمی با هماهنگی دستگاه قضایی، بدون مماشات با عوامل حمل سلاح و تیراندازی برخورد و آنان را برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی کنند./ تسنیم