پتروشیمی بندر امام آویژه صنعت مشهد را نقره‌داغ کرد

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: تیم پتروشیمی بندر امام خمینی در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال کشور، آویژه صنعت پارسا مشهد را در هم کوبید.
به گزارش خبرنگار مهر، فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال کشور عصر امروز آغاز شد و تیم پتروشیمی بندر امام در نخستین گام از تیم تازه وارد آویژه صنعت مشهد پذیرایی کرد.

در این مصاف که در سالن اندیشه شهرک بعثت بندر ماهشهر برگزار شد میثم میرزایی، سجاد مشایخی، بهنام یخچالی، ارسلان کاظمی و نوید رضایی‌فر پنج بازیکن آغاز کننده دیدار برای پتروشیمی بندر امام بودند که مهران حاتمی به میدان فرستاد.

در آن سوی میدان نیز سیدابوالفضل سیدی، سجاد ابراهیمی، مهدی افخمی، حسین رحمتی و امیرحسین تاتاری به عنوان آغازگران مسابقه در مقابل قهرمان آسیا صف‌آرایی کردند.

در این دیدار در همان وقت یک‌چهارم نخست، مردان مهران حاتمی قدرت و برتری خود را به رخ حریف مشهدی تازه وارد خود کشیدند و نتیجه این کوارتر را ۲۵ بر ۱۴ به سود خود رقم زدند.

در کوارتر دوم این مسابقه نیز پتروشیمی بندر امام برتری خود را تداوم بخشید و نتیجه این وقت را ۱۹ بر ۱۳ به سود خود رقم زد تا این تیم در نیمه نخست با برتری ۴۴ بر ۲۷ به رختکن برود.

در نیمه دوم و کوارتر سوم این رقابت، مشهدی‌ها همچنان در برابر قدرت و تجربه قهرمان آسیا حرفی برای گفتن نداشتند و این کوارتر ۲۹ بر ۱۴ به سود میزبان رقم خورد تا پتروشیمی بندر امام در پایان این وقت در مجموع با حساب ۷۳ بر ۴۱ از میهمان خود پیش بیافتد.

در کوارتر چهارم و پایانی این دیدار مهران حاتمی ترجیح داد به شاگردان بومی و ذخیر خود همچون عدنان دورقی و مهدی هلیچی میدان بدهد. یاران حاتمی نتیجه این وقت را ۲۵ بر ۱۲ به سود خود به پایان بردند تا در نهایت با حساب ۹۸ بر ۵۳ پیروز بلامنازع این مصاف باشند.

تیم پتروشیمی بندر امام در هفته دوم این رقابت‌ها پنج‌شنبه هفته آینده دهم آبان‌ماه در کرمانشاه میهمان تیم نیروی زمینی خواهد بود.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.