قتل وحشیانه زن جوان در بندر امام/ فرماندهی انتظامی ماهشهر: قاتل به زودی دستگیر می شود

عصر جنوب – asrejonoob.ir: روز یکشنبه زن حدود ۳۰ ساله در منزل مسکونی خود در منطقه ۵۷ دستگاه شهر بندر امام شهرستان بندر ماهشهر از سوی فرد یا افرادی ناشناس با ۴۶ ضربه چاقو به قتل رسید.
سرهنگ جلیل زبیدی فرمانده انتظامی شهرستان بندر ماهشهر روز دوشنبه با تایید این خبر گفت:قاتل یا قاتلان در ظاهر با انگیزه سرقت مرتکب این جنایت شده اند، ولی تحقیقات برای کشف نقاط تاریک این پرونده ادامه دارد و سرنخ های خوبی نیز در این رابطه به دست آمده است.
فرمانده انتظامی شهرستان بندر ماهشهر اضافه کرد:ت عداد ضربات چاقو و قساوت قلبی که عامل یا عاملان این جنایت از خود نشان داده اند، حکایت از انگیزه ای غیر از انگیزه سرقت دارد.
سرهنگ زبیدی افزود:تلاش برای دستگیری مسببان این جنایت خونین ادامه دارد و با توجه به سرنخ هایی که در این پرونده به دست آمده، به دستگیری قریب الوقوع متهم امید داریم.
وی در پایان سخنانش گفت:شهروندان، اطمینان کامل داشته باشند نیروهای انتظامی و امنیتی این پرونده را با جدیت پیگیری کرده و برای دستگیری عاملان این جنایت، تلاش و کوشش خود را به کار می برند.
فرمانده انتظامی شهرستان بندر ماهشهر گفت: همانگونه که در کوتاه ترین زمان ممکن عاملان سرقت های مسلحانه در آزادراه خلیج فارس دستگیر شدند، متهم یا متهمان این قتل نیز گرفتار قانون می شوند.
مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.