پرونده آتش‌سوزی پتروشیمی ماهشهر همچنان مفتوح است

عصر جنوب – asrejonoob.ir: رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: پرونده آتش‌سوزی پتروشیمی ماهشهر تا روشن شدن همه جوانب آن مفتوح است و نتایج تحقیقات به صورت مرتب به دادگستری مرکز استان ارسال می‌شود.

به گزارش فارس، فرهاد افشارنیا ظهر امروز در نشست شورای تأمین شهرستان ماهشهر، اظهار کرد: ماهشهر یکی از قطب‌های اقتصادی استان است و برخی از پرونده‌هایی که در دادگستری این شهرستان مطرح می‌شود، از ارزش اقتصادی بالایی برخوردار است که باید به منظور حفظ حقوق بیت‌المال، در خصوص این پرونده‌ها دقت‌نظر بیشتری اعمال شود.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه در سال اقتصاد مقاومتی به سر می‌بریم، باید به فرمایشات مقام معظم رهبری بیش از پیش عمل کرده و مسائل و اقتضائات کشور را مدنظر قرار دهیم.

افشارنیا خواستار تشکیل کمیته مبارزه با جرائم اقتصادی در شهرستان ماهشهر شد و گفت: باید زمینه استفاده از سرمایه‌های داخلی و خارجی در این شهرستان فراهم و شورای حفظ حقوق بیت‌المال نیز فعال شود.

وی همچنین بر لزوم پیشگیری از توسعه سکونتگاه‌های غیرمجاز و حاشیه‌نشینی در این شهرستان تأکید کرد و افزود: با بهره‌گیری از تدابیر لازم و اقدامات مقتضی، باید جلوی توسعه سکونتگاه‌های غیرمجاز گرفته شود.

افشارنیا با بیان این‌که امنیت یکی از نیازهای ضروری هر جامعه است، گفت: در خصوص تیراندازی‌های غیرمجاز باید احکام شدیدتری صادر شود.

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.