مجید باقری نیا: تیم را به لیگ دسته یک می بریم/ چیزی از فوتبال ماهشهر نمانده است/ شهرداری به زیرساخت ها توجه کند

عصر جنوب – asrejonoob.ir: مجید باقری نیا در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص پذیرفتن مسئولیت مربی گری این تیم اظهار کرد: پیشتر نیز دو دوره در ماهشهر کار کرده ام و همه کسانی که امروز در این باشگاه فعالیت دارند قبلا با من در ماهشهر کار کرده اند. یعنی یک رابطه عمیق و دوستانه ای از سال های قبل بین ما بوده و شاید مهمترین دلیل آمدنم به اینجا همین موضوع است.

وی افزود: تنها هدفم این است که یک تیم خوب درست کنم و تیم را به لیگ دسته یک ببریم، در همین راستا بازیکن انتخاب می کنیم و خوب و قوی تمرین خواهیم کرد. درصدد هستم تیم آماده ای را به مسابقات اعزام کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری ماهشهر در پاسخ به نحوه چینش و گزینش بازیکنان تیم تصریح کرد: در تلاش هستم یک تیم خوب ببندم که بودجه ای را که شهرداری صرف می کند به هدر نرود. اگر بازیکن بومی خوب باشد در اولویت قرار دارد.

باقری نیا ادامه داد: در هفته آینده نیز دستیارانم مشخص می شود و در حال بررسی گزینه ها هستم.

چیزی از فوتبال ماهشهر نمانده است

وی همچنین با ابراز تاسف از وضعیت فوتبال ماهشهر عنوان کرد: امروز دیگر چیزی از فوتبال ماهشهر نمانده است. فوتبال این منطقه از سال ۷۲ که به ماهشهر آمدم با امروز هیچ تفاوتی نکرده، در آن سالها مربی تیم عملیات غیرصنعتی بودم که ۸۰ درصد تیم را بازیکنان بومی ماهشهر اداره می کردند اما هم اکنون در تاریکی به دنبال این بازیکنان می گردم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری ماهشهر گفت: امروز تعداد بازیکنان بومی شهرستان ماهشهر به تعداد انگشتهای یک دست هم نمی رسد. تا آنجایی که پرس وجو کرده ام در تیم شاهین ماهشهر نیز وضع بر همین منوال است.

وی بیان کرد: متاسفانه در ماهشهر نیز همچون همه شهرهای استان بر روی تیمهای شهری کمتر کار می شود و تیمهای جوانان، باشگاه ها و در مجموع فوتبال شهری از حمایت ضعیفی برخوردار است.

باقری نیا افزود: برای ما بد است که بازیکن از شمال و یا بوشهر برای تست تیم در اینجا حضور یابد، برای ما خوزستانی ها که می گوییم استانمان مهد فوتبال است این رویه خوب نیست.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری ماهشهر در پایان در خصوص حمایت شهرداری از تیم نیز عنوان کرد: اگر شهرداری به زمین تیم توجه کرده و آن را صاف کند وضعیت بسیار خوب می شود. امروز شاهد هستیم که استادیوم ها با پنج سال پیش قابل مقایسه نیست و این نشان از آن دارد که به این موضوع اهمیت ویژه ای داده می شود اما در ماهشهر هنوز با این قضیه مشکل داریم.

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • درود برخبرنگارورزشی مهر حناب یونس عبادی(آبادی)..دست مریزاد