پیام تبریک علیرضا بزرگیان در پی پیروزی کاندیدای لیست امید در حوزه انتخابیه بندرماهشهر

عصر جنوب – asrejonoob.ir: دکتر علیرضا بزرگیان استاد و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، در پی انتخاب علی گلمرادی کاندیدای لیست امید در حوزه انتخابیه بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان، بیانیه ای را منتشر کرده است.

این بیانیه که یک نسخه از آن در اختیار پایگاه خبری عصر جنوب قرار گرفته است، به شرح ذیل است:

به نام جهان دار جهان آفرین
سپاس بیکران خداوند منان را که دلهایمان را ثابت و عزممان را راسخ داشت تا در سایه پر برکت امام زمان (عج) و پیروی از بیانات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) با همراهی و همدلی مردم و مسئولین دلسوز نظام حماسه ای دگر آفریده.
مردم سرافراز حوزه انتخابیه ماهشهر ، سربندر ، هندیجان و امیدیه ؛ حضور هوشمندانه و حماسه ساز شما در پای صندوق های رای افتخار آفرید. عظمتی نو بر پا کرد و به همگان ثابت گردید رای مردم ، پشتوانه ای مستحکم در تحقق جمهوریت و اسلامیت ایران عزیز است.
تبریک
تبریک به امت همیشه در صحنه ، آنان که انقلاب کردند و حافظان نظام و دستاوردهای نظامشانند.
تبریک به آنان که شور انتخاباتی آفریدند و از هیچ تهدید و تهمتی نترسیده و کار کردند چرا که باور داشتنند هدفشان الهی است.
تبریک به برادر عزیز و ارجمندم جناب آقای مهندس علی گلمرادی که احساس تکلیف کرده و با تمام ناملایمتی ها مقابله کرده و ایستادند و به ما آموختن رمز پیروزی ایستادگی است.
در پایان جا دارد به عنوان یک معلم کوچک و خدمتگزار فرا رسیدن روز بزرگداشت مقام شامخ معلم و روز کار و کارگر را به تمامی عزیزانی که در این کسوت مقدس، انجام وظیفه میکنند تبریک گفته و نقش این بزرگواران را در این شورآفرینی، ارج نهاده.
اجرکم عندالله
ارادتمند شما
علیرضا بزرگیان

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • پروفسور حسابی: ۲۲ سال درس دادم؛ ۱- هیچگاه لیست حضور و غیاب نداشتم؛ (چون کلاس باید اینقدر جذاب باشد که بدون حضور و غیاب شاگردت به کلاس بیاید) ۲- هیچگاه سعی نکردم کلاسم را غمگین و افسرده نگه دارم؛ (چون کلاس، خانه دوم دانش آموز هست) ۳-هر دانش آموزی دیر آمد، سر کلاس راهش دادم؛ (چون میدانستم اگر ۱۰ دقیقه هم به کلاس بیاید؛ یعنی احساس مسئولیت نسبت به کارش) ۴- هیچگاه بیشتر از دو بار حرفم را تکرار نکردم؛ (چون اینقدر جذاب درس میدادم که هیچکس نگفت بار سوم تکرار کن) ۵- هیچگاه ۹۰ دقیقه درس ندادم؛ (چون میدانستم کشش دانش آموز متوسط و کم هوش و باهوش با هم فرق دارد) ۶- هیچگاه تکلیف پولی برای کسی مشخص نکردم؛ (چون میدانستم ممکن است بچه ای مستضعف باشد یا یتیم..) ۷- هیچگاه دانش آموزی درب دفتر نفرستادم؛ (چون میدانستم درب دفتر ایستادن یعنی شکستن غرور) ۸- هیچگاه تنبیه تکی نکردم و گروهی تنبیه کردم؛ (چون میدانستم تنبیه گروهی جنبه سر گرمی هست ولی تنبیه تکی غرور را می شکند) ۹- همیشه هر دانش آموزی را آوردم پای تخته، بلد بود؛ (چون میدانستم که کجا گیر میکند نمی پرسیدم! ) یاد و نامش گرامی باد... صفات دکتر بزدگیان. و این شخص می باشد که حامی نامزد انتخابات می شود و این هست که آقای گلمرادی رای می آورد . زنده باد
 • درود دکتر جان
 • بزرگیان که دکتر نیست. ایشون دانشجو دکتری هست. هنوز امتحان جامع هم نداده. چرا الکی رو مردم اسم دکتر میذارید.
 • عالی بود دکتر جان.
 • سلام درود بر شما استاد بزرگ که با حمایت از گلمرادی این حماسه و پیروزی خلق شد و ان شاءالله در تمامی مدارج علمی موفق و موید باشید
 • واقعا باعث افتخاره شاگرد دکتر بزرگیان هستم ... انشالله همیشه شاد و سلامت باشید
 • باسلام ودرود یقیناً حمایت دکتربزرگیان درانتخاب دکترگلمرادی نقش ارزنده ای داشته،وانشاالله همراهی ایشان نیزدراینده بسیارپرارزش ومفیدمی باشد.
 • وتقعا باعث افتخاره شاگرد دکتر بزرگیان هستم ... انشالله همیشه شاد و سلامت باشید
 • درود بر انسانهای فرهیخته و دانشمند مثل جناب آقای دکتر بزرگیان که با درایت و شعور بالای سیاسی اجتماعی فرهنگی خود مایه افتخار و غرور این سرزمین اند ایران اسلامی نیازمند افرادی این چنین است
 • بنده هم روز معلم را به همه معلمان و اساتید دلسوز و مهذب کشور تبریک عرض میکنم
 • درود بر حامیان لیست امید همچون دکتر بزرگیان
 • مبارک باشه این پیروزی
 • درود بر حامیان لیست امید درود بر دکتر بزرگیان درود بر پیروان مهندس گلمرادی
 • با سلام ادب ،احترام خدمت دکتر بزرگیان رای حداکثر مهندس گلمرادی را تبریک عرض میکنم
 • درود بر دکتر بزرگیان درود بر مهندس گلمرادی درود بر ایران و ایرانی
 • باسلام وارزوی توفیقات برای امیدوارم مایه خیر وبرکت برای مردم منطقه بوده و نسبت به آلاینده های شیمیایی منطقه اقداماتی اساسی بعمل آورد
 • با سلام درود فراوان به استاد گرامی دکتر بزرگیان و تبریک به لیست امید و حامیان لیست امید همچون دکتر بزرگیان در این پیروزی با شکوه
 • با عرض سلام تبریک بابت پیروزی مهندس گلمرادی و همچنین سپاس فراوان بابت زحمات دکتر بزرگیان در راستای حمایت از مهندس گلمرادی امید است اصلاحات در راستای دغدغه جوانان این خطه بابت اشتغال و اقتصاد توسط مهندس گلمرادی رسیدگی شود
 • باسلام خدمت استادعزیز وبزرگوار استادبزرگیان جاداردانتخاب شایسته مهندس گلمرادی رابه همه همشهریها ودوستان عزیز واستادبزرگم تبریک بگویم،بی شک مهندس گلمرادی راه بسیارسخت ودشواری در پیش خواهد داشت چراکه اعتمادمردم مستلزم پاسخگویی صحیح مهندس گلمرادی است،که دراین راه همراهی بزرگانی نیازهست که چراغ راه باشند،دکتربزگیان به عنوان استاد وکسی که باجوانان درارتباط می باشد به یقین چراغ راهی خواهدبود،امیدوارموفقیت روزافزون برای دکتربزرگیان ومهندس گلمرادی دارم.یقینن درکنارهم بودن نتیجه ای بزرگ دربردارد.
 • با سلام، بى شک وجود و حمایت دکتر علیرضا بزرگیان و دیگر دل سوزان و حامیان نقش بسیار پر رنگى را بر این انتخاب شایسته ایفا نموده که نباید از آن چشم پوشى کرد، باشد که روز به روز عرصه براى کاردانان وسعت پیدا کند و شاهد شکوفایى هر چه بیشتر استان و کشور عزیزمان باشیم... با کمال تقدیر و تشکر از دکتر بزرگیان در خصوص این حمایت شایسته.
 • با عرض سلام و خسته نباشید و با عرض تبریک بابت این پیروزی بزرگ ، انتخابات دوره دهم نماینده مجلس و پیروزشدن جناب آقای مهندس گلمرادی . و تشکر بسیار از جناب آقای دکتر بزرگیان جهت آشنایی بهتر جناب آقای مهندس گلمرادی و اهداف ایشان در آینده . با آرزوی سلامتی و موفقیت در تمام مراحل زندگی .
 • سلام خیلی دوست دارم دکتر بزرگیان رو از نزدیک ببینم. من به خاطر ایشون رای دادم به آقای گلمرادی بالاخره خیلی ها ایشون رو قبول دارند.
 • سلام و عرض ادب خدمت استاد و بزرگوار دکتر بزرگیان با تبریک و سپاس فراوان خدمت استاد عزیزم جناب آقای بزرگیان ... انشالله همیشه در قله باشی آرزوی موفقیت را در تمامی مراحل زندگی برایتان دارم ...
 • سلام و عرض ادب خدمت استاد و بزرگوار دکتر بزرگیان با تبریک و سپاس فراوان خدمت استاد عزیزم جناب آقای بزرگیان ... انشالله همیشه در قله باشی آرزوی موفقیت را در تمامی مراحل زندگی برایتان دارم ..