بومی ها با پتروشیمی بندر امام می درخشند

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: باشگاه پتروشیمی بندر امام در اقدامی تحسین برانگیز سرمربی و مربی تیم های بسکتبال و تنیس روی میز را از جوانان بومی استان خوزستان انتخاب کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی عصر جنوب؛ باشگاه پتروشیمی بندر امام روز گذشته با اعتماد به جوانان بومی منطقه بندر ماهشهر و در اقدامی تحسین برانگیز، علی عموری نژاد را به عنوان سرمربی تیم پتروشیمی بندر امام در لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه های کشور در فصل ۹۴-۹۵ و وحید کاظمی نژاد را به عنوان مربی تیم پینگ پنگ پتروشیمی بندرامام در لیگ برتر کشور انتخاب و معرفی کرد.

بسکتبال-ماهشهر

«عموری نژاد» از مربیان جوان ماهشهری است که فصل گذشته هدایت تیم منتخب ماهشهر در لیگ حرفه ای و ملی را عهده دار بود و در پایان رقابت ها با این تیم جوان و بومی به مقام ششمی این رقابت ها دست یافت.

«کاظمی نژاد» نیز از جوانان بومی منطقه و از استعدادهای برتر استان خوزستان در رشته پینگ پنگ می باشد.

kazemi-nizhad

کاظمی نژاد در حال حاظر دبیر هیئت پینگ پنگ ماهشهر نیز می باشد.

همچنین؛ شاپور یاوری مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پتروشیمی بندرامام، هدایت تیم پینگ پنگ پتروشیمی در سوپر بزرگسالان کشور در فصل ۹۴-۹۵ را به پیمان حسنی سپرد.

حسنی سال گذشته نیز هدایت پتروشیمی را عهده دار بود که در پایان با این تیم به مقام نائب قهرمانی لیگ پینگ پنگ کشور دست یافت.

با توجه به فضای به وجود آمده و استفاده باشگاه پتروشیمی بندر امام از جوانان بومی استان خوزستان، این انتظار می رود که در لیگ پیش رو حضور بازیکنان و مربیان بومی بیشتری را در این تیم شاهد باشیم.

طی سال های گذشته انتقادات بسیاری نسبت به جذب مربیان و بازیکنان غیر بومی توسط تیم پتروشیمی بندر امام مطرح بود که با بازگشت یاوری به عنوان مدیرعامل این باشگاه و جذب مربیان و استعدادهای بومی منطقه طی روزهای گذشته این امید به وجود آمده که استعدادهای بومی خوزستان بیش از پیش بتوانند در سطوح کشوری و بین المللی با این تیم پرهوادار برخشند.

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • این اقدام بسیار پسندیده و قابل تمجیده. شک ندارم پتروشیمی بندرامام مزد اعتماد به مربیان کاردان و بومی را خواهد گرفت. خداوند یار و یاور همه باشد.