پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر بندر ماهشهردر آستانه عید سعید فطر

بسم الله الرحمن الرحیم

*پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر بندر ماهشهردر آستانه عید سعید فطر*

*الحمدلله علی ماهدینا و له الشکر علی ما اولینا*

خداوند سبحان را بی نهایت شاکریم که از خزانه موهبت و الطاف بیکران خود بر ما منت نهاد تا دگربار بتوانیم این ماه پربرکت و با فضیلت را درک کنیم عید فطر، بهار دل‌های مؤمنانی است که در ماه ضیافت الهی، به غبارروبی خانه دل پرداخته‌اند و یاد و نام محبوب را، زینت‌بخش دل خویش ساختند.

 

عید سعید فطر ، موسم شادمانی و عید عاشقانی است که در بهار قران ، با قلوبی مملو از خضوع و عشق ، نغمه عبودیت سرداده ، هر روز را در انتظار لحظات روحانی و مقدس افطار و هرشب را به شوق برخورداری از فیض سحر به پایان رسانده و خلوتی خالصانه و صادقانه با خدای خود برپا کردند عید فطر تجلی یک‌ماه عبودیت و بندگی پروردگار منان و یک ‌ماه خودسازی و وارستگی و معراج انسانی است. عید بازگشت به فطرت و معبود و عید وصال و روز لقاءالله است، روزی است که انسان‌های مؤمن و موحد، به شکرانه یک‌ماه عبادت، شست‌وشوی روح و جان در نهر زلال رمضان، توفیق درک شب‌های پرفیض قدر و بریدن از تعلقات دنیوی، احساس سبک‌بالی می‌کنند و روح خویش را آماده رسیدن به کمالات می‌بینند.

 

عید فطر، یادآور جشن و شادمانی و زدودن غبار غم از دل‌ها، روز اکمال بهار صیام و قیام و شکر نعمات و روز کرامت و شرافت صالحان است. عیدی  است که زیبایی عبادت و بندگی را به نمایش می‌گذارد و تجلی‌گاه روز پاداش برای روزه‌داران و روز حسرت برای محرومان از فرمان الهی است و خوشا به حال آنانی که در این ماه مبارک، توشه‌ای از تقوی برگرفته‌اند و با ذکر «الهم اهل الکبریاء و العظمه» به استقبال این عید فرخنده می‌روند.

اینجانب، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مومنین در ماه پرخیر و برکت رمضان، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به محضر نورانی حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا الفدا ، ولی امرمسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای ( حفظ الله) و همه مسلمانان جهان، همموطنان عزیز، به‌ویژه علما و مراجع معظم تقلید و عموم مردم شریف و متدین بندرماهشهر تبریک و تهنیت عرض نموده ، از درگاه خداوند متعال، عزت، رستگاری و کرامت همگان را در سایه‌سار ولایت رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مسئلت می نمایم .

 

قدرت الله سلطانی

رئیس شورای اسلامی شهر بندرماهشهر

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.