پیام تبریک شهرداری بندر ماهشهر بمناسبت حلول ماه مبارک رمضان

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: پیام تبریک شهرداری بندر ماهشهر بمناسبت حلول ماه مبارک رمضان

بسم الله الرحمن الرحیم

شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنْزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِلنَّاسِ وَبَینَاتٍ مِنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ

سلام بر رمضان ، ماه شکوه روح و شکیب تن ، ماه موسم رویش گل های ایثار و فداکاری در بوستان مومنان ، ماه نزول باران غفران الهی بر کویر دل های گناه آلود ، ماه شکستن بت های نفس و سجده عشق بر درگاه عاشق و معشوق آفرین نامتناهی ، ماه توبه و مغفرت، ماه عبادت و بندگی، ماه خدا، ماه قرآن، ماه پیامبر (ص) و ماه امیرالمومنین (ع)، ماه نزول رحمت و ضیافت بیکران الهی ، ماه گشایش درهای رحمت الهی ،  سلام بر رمضان ، ماه باعظمت و پرفضیلتی که مصاحبت و همنشینی با آن مایه شعف و امید و دل بریدن از آن سخت و طاقت فرسا است .

فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ماه میهمانی خدا ، ماه میعاد و هنگامه یاد ، ماه نزول قرآن را به همکاران ارجمند،وخانواده های محترم  که همواره با تقوا و ایمان، تقرب به رحمت واسعه الهی را اصلی‌ترین هدف خود می‌دانند و با استفاده از فرصت‌های نورانی ماه رجب و شعبان، خود را مهیای ضیافت الهی نموده‌اند، صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم.

برخورداری درک صحیح از ماه مبارک رمضان که روزهایش بهترین روزها و شب هایش بهترین شبها و ساعاتش بهترین ساعات است ، زمینه به دست آوردن مواهب و برکات الهی و عطایای ربانی را فراهم می‌نماید و در سایه این درک و فهم و شناخت است که نقش بی‌بدیل و آثار و فواید آن آشکار می‌شود.

امیداورم همگی از سفره پربرکت فیوضات در این ماه مبارک به نحو مطلوب بهره‌مند شویم و با تهذیب نفس و خضوع و خشوع در قبال پروردگار جهانیان، دل‌ها و جان‌ها را در آسمان رحمت واسعه الهی جلا داده و  ضمن خدمت صادقانه و عالمانه به ولی نعمتان خود، محیطی سرشار از نشاط و معنویت ایجاد کنیم.

در پایان از درگاه حضرت احدیت برای همگان توفیق بهره‌گیری از برکات این ماه خجسته و انفاس قدسیه حضرت ولیعصر (عج) را مسئلت می‌نمایم.

قنواتیان

مدیر روابط عمومی و فرهنگی اجتماعی

شهرداری بندرماهشهر         

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.