رقابت‌های پینگ‌پنگ بانوان خوزستان در ماهشهر به کار خود پایان داد

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: دبیر هیئت پینگ‌پنگ شهرستان بندر ماهشهر گفت: مسابقات پینگ‌پنگ بانوان استان یادواره مرحوم سید نوید حجازی عصر امروز با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد.

وحید کاظمی‌نژاد عصر امروز در حاشیه اختتامیه مسابقات پینگ‌پنگ بانوان استان خوزستان، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: در ادامه جشنواره ورزشی یادواره مرحوم سید نوید حجازی امروز هیئت پینگ‌پنگ این شهرستان میزبان مسابقات بانوان استان خوزستان بود.

وی افزود: در این رقابت‌ها بازیکنانی از شهرستان‌های اهواز، آبادان، ماهشهر، امیدیه، خرمشهر و رامهرمز شرکت کرده بودند که در نهایت آوا علیزاده از اهواز قهرمان این دوره از مسابقات شد، فرناز اسکندری از رامهرمز مقام نایب قهرمانی را از آن خود کرد و فرشته احمدزاده و فریبا اولاد عسکری نیز به ترتیب سوم و چهارم شدند.

دبیر هیئت پینگ‌پنگ شهرستان بندر ماهشهر در ادامه با بیان اینکه برگزاری این مسابقات در توسعه این رشته و پیشرفت بازیکنان پینگ‌پنگ استان خوزستان تاثیرگذار است، خاطرنشان کرد: سطح این دوره از مسابقات رضایت‌بخش بود و بازیکنان خوبی در این رقابت‌ها شرکت کرده بودند.

کاظمی‌نژاد اضافه کرد: از هیئت پینگ‌پنگ استان خوزستان که این میزبانی را به شهرستان بندر ماهشهر واگذار کرد تقدیر و تشکر می‌کنم و امیدواریم توانسته باشیم میزبان شایسته‌ای برای این دوره از مسابقات بوده باشیم.

وی در پایان یادآور شد: در حاشیه این مسابقات پرویز نوذری رئیس هیئت پینگ‌پنگ ماهشهر و امیری‌نیا رئیس امور ورزش دانشگاه آزاد اسلامی ماهشهر با اهدای جوایز به قهرمانان و همچنین اهدای لوح تقدیر و هدیه به آیه آبادی قهرمان خردسالان استان خوزستان و همچنین ملینا کاظمی‌نژاد به عنوان خردسال‌ترین بازیکن این دوره از مسابقات از آنها تجلیل کردند.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.