انعقاد طرح پژوهشی مشترک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرماهشهر با پتروشیمی بندر امام

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرماهشهر از انعقاد قرارداد پژوهشی طرح برون دانشگاهی عضو هیئت علمی این واحد دانشگاهی با شرکت پتروشیمی بندر امام خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر، دکتر حسین انارکی گفت: موضوع این طرح پژوهشی طراحی و توسعه نرم افزار ملی شبیه ساز کوره های شکست حرارتی تولید اولفین شرکت فرآورش پتروشیمی بندر امام است و از سوی دکتر سید محسن پیغمبرزاده عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی شیمی این واحد دانشگاهی به عنوان مدیر طرح انجام می شود. بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرماهشهر به عنوان مجری طرح و شرکت پتروشیمی بندرامام به عنوان کارفرما و بر اساس آئین نامه طرح های برون دانشگاهی منعقد شده است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر ماهشهر با بیان اینکه مدت اجرای این طرح دو و نیم سال است افزود: دستاورد ویژه این طرح دسترسی واحد صنعتی مذکور به نرم افزار بومی است که دقیقاً برای شبیه سازی این واحد صنعتی برنامه ریزی شده است و همه معضلات فرآیند تولید اولفین در آن دیده شده و قابل بررسی است و لذا به سادگی و با صرف وقت کمی می توان اثر تغییر در پارامترهای مختلف فرآیندی بر میزان تولید اولفین و همچنین مشکلاتی همچون تشکیل کک در کویل های اولفین را مورد بررسی قرار داد.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.