پتروشیمی بندرامام نایب‎قهرمانی لیگ برتر پینگ پنگ کشور شد

عصر جنوب/ asrejonoob.ir:  تیم تنیس روی میز پتروشیمی بندرامام با شکست برابر دانشگاه آزاد، به نایب قهرمانی لیگ برتر ایران بسنده کرد.

به گزارش (ایسنا)، تیم دانشگاه آزاد اسلامی با نتیجه ۶ بر ۲ پتروشیمی را شکست داد و قهرمان لیگ برتر تنیس روی میز ایران شد.

در این دیدار که روز گذشته (سه‌شنبه) به میزبانی دانشگاه آزاد و در آکادمی بین‌المللی تنیس روی میز تهران برگزار شد، دانشگاه آزاد با تکیه بر درخشش ملی‌پوشان خود، موفق شد پتروشیمی را شکست دهد تا با توجه به پیروزی در دیدار رفت، عنوان قهرمانی بیست و سومین دوره لیگ برتر تنیس روی میز ایران را کسب کند.

در دیدار نخست دور برگشت فینال لیگ برتر تنیس روی میز، تیم دو نفره نیما عالمیان و حمیدرضا طاهرخانی از دانشگاه آزاد اسلامی موفق شدند ۳ بر صفر تیم دو نفره محمدرضا اخلاق‌پسند و عارف احمدی‌فر را از پتروشیمی شکست دهند. در دیدار دوم نوشاد عالمیان (دانشگاه آزاد) با نتیجه ۳ بر صفر میدیا لطف‌الله نسبی (پتروشیمی) را شکست داد. افشین نوروزی (دانشگاه آزاد) در دیدار سوم با نتیجه ۳ بر صفر ویک سینگ چن (پتروشیمی) را از پیش رو برداشت.

نیما عالمیان (دانشگاه آزاد) با نتیجه ۳ بر یک محمدرضا اخلاق‌پسند (پتروشیمی) را مغلوب کرد. میعاد لطفی (دانشگاه آزاد) با نتیجه ۳ بر یک مغلوب توماس چینات (پتروشیمی) شد. حمیدرضا طاهرخانی (دانشگاه آزاد) با نتیجه ۳ بر یک نتیجه را به عارف احمدی فر (پتروشیمی) واگذار کرد. نوشاد عالمیان در یک دیدار حساس ۳ بر ۲ ویک سینگ چن (پتروشیمی) را شکست داد. در آخرین دیدار نیز افشین نوروزی (دانشگاه آزاد) ۳ بر یک میدیا لطف‌الله نسبی (پتروشیمی) را شکست داد.

در نهایت این دیدار با نتیجه ۶ بر ۲ به سود دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رسید تا دانشگاه آزاد اسلامی قهرمان این دوره از رقابت‌های لیگ برتر تنیس روی میز ایران شود.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.