رئیس قنواتی : رویکرد ما باید به سمتی باشه که فعالیت ورزشی را برای عموم مردم داشته باشیم

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: کامران رئیس قنواتی عضو شورای اسلامی شهرستان بندر ماهشهر در مصاحبه با پایگاه خبری ورزش ماهشهر اظهار کرد : در ابتدا تشکر ویژه ای دارم از متولیان برگزاری این جشنواره ، بی شک در کنار برگزاری مسابقات متعدد در رشته های مختلف ضمن اینکه یکسری فعالیت های ورزشی سالم صورت میگیرد میتواند به عنوان تکمیل کننده اوقات فراغت هم استفاده شود.

وی با بیان این‌ که برگزاری جشنواره یادواره مرحوم سید نوید حجازی و زنده نگه داشتن یاد و خاطره یک قهرمان ، کاری پسندیده است ، عنوان‌ کرد:‌ ما به هیچ عنوان خلاء این ورزشکار با اخلاق و قهرمان را در بین خودمان حس نمیکنیم و به بهانه های مختلف مسابقاتی را به نام این عزیز خواهیم داشت.

رئیس قنواتی گفت:‌ رویکرد ما باید به سمتی باشه که فعالیت ورزشی را برای عموم مردم داشته باشیم و قطعا ما باید بستری را فراهم کنیم تا در کنار سازندگی در امر ورزش بتوانیم در زمینه ورزش های پهلوانی هم گام های موثری را برداریم.

عضو شورای اسلامی شهر بندر ماهشهر در پایان خصوص تاثیرات ورزش در جامعه ، افزود : قطعا ورزش یعنی سلامتی ، سلامتی شخص هم به جای خود ، سلامتی خانواده را به همراه دارد و سلامتی خانواده هم به دنبال خودش سلامتی اجتماع را خواهد داشت.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.