شهردار بندرماهشهر از افتتاح بزرگترین مرکز بازی کودکان در خوزستان خبر داد

دیدار مردمی و جلسه پرسش و پاسخ شهردار بندرماهشهر ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ، معاونین ومدیران و مسئولان واحدهای شهرداری در مسجد چهارده معصوم (ع) فاز۳ مورخ ۲۰/۲/۹۴ بعد از نماز مغرب و اعشاء برگزار شد.

ابتدا در این دیدار صمیمی مهندس کمایی شهردار بندر ماهشهر طی سخنانی گفت : مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر با حضور هفتگی در مساجد با تعامل و همدلی مشکلات را مورد بررسی و پیگیری قرار داده و در مسیر عمران و آبادانی شهر گام برمی دارند.

در ادامه مهندس کمایی شهردار و حاج نعمت الله قنواتی نائب رئیس شورای اسلامی شهر ماهشهر به پرسشها و سؤالات ساکنین محترم فاز۳ که در رابطه با موضوعات و مشکلات زیبا سازی ، آسفالت معابر ، حاشیه نشینی ، جمع آوری زباله و نخالهای ساختمانی ، فضاهای سبز شهری ، عوارض شهرسازی و نوسازی ، مکانهای تفریحی و ورزشی ودفع فاضلاب  جوابهای قانع کننده ای ارائه نموده و دستورات لازم را جهت بررسی و حل مشکلات به مسئولین ذیربط صادر نمودند.

مهندس کمایی در پایان سخنان خود از افتتاح بزرگترین مرکز بازی و سرگرمی کودکان در استان خوزستان  در شهر بندر ماهشهر خبر داد و اظهار امیدواری نمود با تکمیل و تجهیز این مرکز تفریحی که در پارک فردوس ماهشهر واقع می باشد محیطی بسیار شاد و مفرح جهت کودکان عزیز ماهشهری فراهم خواهد شد.

در پایان جلسه همچنین حاج نعمت الله قنواتی نائب رئیس شورای اسلامی شهر طی سخنانی اظهار داشت : برگزاری اینگونه جلسات باید جامع تر باشد و همه ی مسئولین اجرایی شهرداری  جهت پاسخ گویی و بررسی مشکلات مردم باید حضور پر رنگ داشته باشند وی افزود نقدهای مردمی ، شهرداری و شورای اسلامی شهر را جهت بررسی و برنامه ریزی مناسب به لحاظ حل مشکلات شهر یاری خواهد داد.

وی خاطر نشان نمود : در شهر ماهشهر اقدامات مناسبی در جهت توسعه و عمران  و آبادانی توسط شهرداری ماهشهر انجام شده است که در جای خود قابل تقدیر و تشکر می باشد.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.