شهرداربندرماهشهر از احداث دریاچه بزرگ ماسه ای وساحل سازی در جواراسکله تجاری خورخبرداد

عصر جنوب/ asrejonoob.ir:  شهردار بندرماهشهر در آئین تجلیل از دست اندرکاران تورگردش دریایی شهردار ماهشهر از کاراحداث دریاچه بزرگ ماسه ای وساحل سازی در جواراسکله تجاری خورخبرداد.
غلامحسین کمایی درآئین تجلیل از دست اندرکاران تورگردش دریایی و صنعتگردی شهرداری که باحضور مهندس عبادی معاون محترم فرماندار درمحل سالن جلسات شهرداری برگزارگردید گفت : راه اندازی تور گردش دریایی و تور بندر وصنعتگردی در نوروز ۹۴ حاصل یک کار گروهی بود که باهمت فرمانداری ، شورای اسلامی شهر ،فرماندهی منطقه سوم دریایی و منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی راه اندازی شد ودرنوع خود در منطقه بی نظیر بوده است.

وی تلاش شبانه روزی همگان راستود و افزود:وقتی لبخند رضایت را برسیمای همشهریان عزیز و مسافرین نوروزی بهنگام پیاده شدن از کشتی میدیدم احساس آرامش میکردم و خدای منان را بخاطر عنایتی که فرمود شکرگزاری می کردم .

شهرداربندرماهشهر افزود: داشتن محیط های تفریحی و شاد حق همشهریان عزیز است و ما تمام همت خود را بکار می بندیم تا با کمک مسئولین شهرستان و تدابیر ارزشمند شورای اسلامی شهر به این خواسته بحق شهروندان جامع عمل بپوشانیم .

ایشان در همین راستا بیان داشت : پس از استقبال شهروندان عزیزو میهمانان نوروزی از تور گردش دریایی و تور بندر وصنعت گردی به این نتیجه رسیدیم تا بمنظور استفاده بیشتر و بهتر همشهریان از آبهای سواحل ماهشهرو جلب گردشگر اقداماتی راصورت دهیم، به همین لحاظ احداث دریاچه وساحل سازی با استفاده از ماسه در کنار اسکله تجاری حاشیه خور در دستور کار قرارگرفت که به لطف خدا کار مطالعات اولیه آن باتمام رسیده و انشاالله مراحل احداث آن بزودی آغاز خواهد شد .
مهندس کمایی اظهارنمود : در راستای خدمات مطلوب به شهروندان گرامی واستفاده بیشتر این عزیزان از مراکز تفریحی با تکمیل و بهربرداری از جاده سلامت مسافت بین مرکز شهر تا دریاچه تفریحی نمک مربوط به صنایع پتروشیمی بسیار کوتاه خواهد شد.
ایشان درپایان ضمن تشکر از خبرنگاران و اصحاب رسانه بخاطر پوشش خبری تور گردش دریایی بوسیله کشتی مسافربری فیروزه و توربندر صنعتگردی ازهمدلی ،هم افزایی و تلاش مجدانه فرماندارمحترم جناب آقای دکترقمر ،معاونت محترم فرماندارجناب آقای عبادی ، رئیس و اعضای محترم وپرتلاش شورای اسلامی شهر، فرماندهی معزز منطقه سوم دریایی امام حسین (ع) وهمکاران زحمتکش و پرتلاش آن نیرو درپادگان مجیدیه و همچنین مدیرعامل محترم منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، مدیرکل محترم بنادروکشتیرانی و مجموعه مدیران وکارکنان خدوم شهرداری ،مدیرعامل سازمان اتوبوس رانی و همه عزیزانی که درراه اندازی این تورهای گردشگری تلاش کردند تشکر وقدردانی نمود.

وی همچنین از همراهی و حمایت های بیدریغ مردم فهیم و ولایتمداربندرماهشهرکه موجب شد تا شهرداری بندرماهشهر دربین شهرداری های استان مقام برتر را کسب نماید نیزتشکر و قدرانی نمود .

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.