شهردار: تا ۲ سال آینده، بندر ماهشهر متحول می شود

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: شهردار بندر ماهشهر گفت: در دو سال آینده بندر ماهشهر به شهری زیبا و نمونه تبدیل خواهد شد و شهروندان به زندگی در آن افتخار خواهند کرد.

غلامحسین کمایی اظهار کرد: تمام تلاش خود را برای برطرف کردن نیاز شهر و شهروندان به کار بسته‌ایم و کوشش می‌کنیم فضاهایی که آرامش و نشاط و تندرستی را ایجاد می‌کند را در شهر توسعه دهیم.

وی تأکید کرد: بدون تردید با همدلی و همراهی آحاد مردم و همچنین رسانه‌ها، در دو سال آینده ماهشهر به شهری زیبا و نمونه تبدیل خواهد شد و شهروندان به زندگی در این شهر افتخار خواهند کرد.

شهردار بندر ماهشهر ادامه داد: بر همین اساس پروژه‌های عمرانی، تفریحی و فرهنگی زیادی برای اجرا در شهر و شهرک‌های تابعه طراحی و پیش‌بینی شده که با اجرای آنها چهره شهر متفاوت خواهد شد.

کمایی تصریح کرد: توسعه معابر، تقاطع‌های هم‌سطح و غیرهم‌سطح، اصلاح هندسی معابر و احداث جاده‌های دسترسی را در دستور کار خود قرار داده‌ایم که در این راستا احداث جاده سلامت به طول ۴٫۵ کیلومتر در دست احداث است.

وی افزود: در آینده پروژه ادامه اتوبان آزادی که میدان انرژی هسته‌ای را به بلوار ۱۷ شهریور وصل خواهد کرد اجرا خواهد شد که نقش عمده‌ای در تسهیل ترافیک ایفا خواهد کرد.

شهردار بندر ماهشهر اظهار کرد: همچنین طرح‌های متعددی در ارتباط با ایجاد فضاهای سبز، توسعه فضاهای ورزشی، روکش آسفالت معابر، احداث جاده و … در شهرک‌ها توسط شهرداری اجرا خواهد شد.

کمایی یادآور شد: در این رابطه در منطقه محروم شهرک شهید رجایی سالن ورزشی و نیز یک مجموعه فرهنگسرا و دو پارک و همچنین خط لوله دفع آب‌های سطحی در حال احداث است.

وی اضافه کرد: پروژه‌های زیادی نیز در بخش خدمات، پسماند و بازیافت پیش‌بینی شده که از مهم‌ترین آنها می‌توان به پروژه بازیافت که در کیلومتر ۱۵ جاده امیدیه در حال احداث است، اشاره کرد.

شهردار بندر ماهشهر در پایان گفت: توسعه و پیشرفت ماهشهر تنها با همدلی و همراهی یکایک اعضای شورای شهر و بدنه شهرداری و همچنین مشارکت و هم‌فکری تمام شهروندان فهیم محقق خواهد شد.

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.