خلاصه نویسی از سفر استاندار خوزستان به شهرستان بندر ماهشهر/ ۲

عصر جنوب/ asrejonoob.irاستاندار خوزستان صبح امروز همراه با هیاتی متشکل از مدیران کل استان به بندرماهشهر سفر کرد.

استاندار خوزستان صبح امروز همراه با هیاتی متشکل از مدیران کل استان به بندرماهشهر سفر کرد تا از روند فعالیت ها و پروژه های سطح شهرستان بازدید به عمل آورد.

استاندار خوزستان در بدو ورود خود به بندرماهشهر با حضور در گلزار شهدا و قرائت فاتحه، یاد و خاطره شهدای بندر ماهشهر را گرامی داشت. پس از آن از پروژه تفریحی خور بندرماهشهر که توسط شهرداری در حال ساخت و تجهیز میباشد بازدید به عمل آمد. در این بازدید شهردار بندرماهشهر، توضیحاتی پیرامون این پروژه ارائه داد.

در ادامه از بندر تجاری ماهشهر که بازدید شد. این بندر که به کمک سپاه، شهرداری و اداره کل گمرک در حال ساخت و تجهیز است قرار است به محل تردد لنج های مردمی باری تبدیل شود که رونق توسعه اقتصاد شهری این بندر مهم میشود.

استاندار خوزستان و هیات همراه در ادامه این سفر از ایستگاه نوساز راه آهن بندرماهشهر بازدید کردند. پروژه ساختمان ایستگاه راه آهن بندرماهشهر اخیرا به اتمام رسیده و به زودی با پایان ریل گذاری و پارکینگ، به بهره برداری میرسد.

در ادامه بازدید از منطقه ویژه اقتصادی بندری امام خمینی صورت گرفت و از روند کار و فعالیت ها در این بندر کسب اطلاع شد. همچنین صرف ناهار در یکی از کشتی های حاضر در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی برگزار شد و گشت دریایی کوتاهی نیز به عمل آمد.

در این بازدیدها، خبیر معاون سیاسی اجتماعی، رحمانی مدیر کل راه و شهرسازی، قمر فرماندار ماهشهر، آقاجری نماینده شهرستان و همچنین شهرداران و اعضاء شورای شهرهای ماهشهر و بندر امام و همچنین سایر مسوولین استانی و شهرستانی همراهی نمودند.

پس از پایان بازدیدها، استاندار و هیات همراه و مسئولان شهرستان برای برگزاری جلسه شورای اداری و نشست با مرم و تشکل های مردم نهاد به یکی از مدارس در شهرک طالقانی بندر ماهشهر رفتند و جلسه در آن محل برگزار شد.

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.