شهرستان بندر ماهشهر دومین مقصد مقتدایی

عصر جنوب/ asrejonoob.ir:  فرماندار بندر ماهشهر گفت: این شهرستان دومین مقصد سفرهای استاندار خوزستان به شهرستان‌های این استان است.

منصور قمر اظهار کرد: به تازگی سفرهای استاندار خوزستان به شهرستان‌های مختلف استان آغاز شده و شهرستان شوش نخستین مقصد این سفرها بوده است.

وی افزود: استاندار خوزستان دومین مقصد سفرهای خود به شهرستان‌ها را بندر ماهشهر در نظر گرفته است و این مسئله جای خوشحالی دارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بندر ماهشهر ادامه داد: استاندار خوزستان سال‌ها پیش در این شهرستان دارای مسئولیت بوده و این منطقه را به خوبی می‌شناسد و از مشکلات و ظرفیت‌های آن به خوبی آگاه است.

قمر اضافه کرد: بنا به خواسته استاندار جلسه شورای اداری که با حضور وی برگزار می‌شود، باید در شهرک طالقانی برگزار شود که در حال آماده‌سازی مقدمات این کار هستیم.

وی خاطر نشان کرد: انتخاب محل برگزاری جلسه شورای اداری در یک منطقه محروم نشان از عزم جدی استاندار برای حل مشکلات و معضلات منطقه دارد.

فرماندار شهرستان بندر ماهشهر در پایان یادآور شد: به زودی سفر استاندار خوزستان به ماهشهر انجام خواهد شد و مشکلات این شهرستان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.