کمالوند: چرا باید دایه مهربان‌تر از مادر شویم؟/به طور قطع از جمع آبادانی‌ها جدا خواهم شد

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از شرایط موجود در تیمش ابراز نارضایتی کرد.

فراز کمالوند سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از پیروزی برابر پیکان در نشست خبری، اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم که در سال ۹۷ و در اولین بازی خانگی خود توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم. پیکان بسیار تیم قدرتمندی بود و چهار، پنج پیروزی متوالی داشت.

او ادامه داد: پیکان برای سهمیه آسیایی می‌جنگید اما ما از هر لحاظ مستحق کسب سه امتیاز بودیم. چه از لحاظ گلی که به ثمر رساندیم و موقعیت‌هایی که از دست دادیم و چه از لحاظ نوع بازی. ما چهار موقعیت خوب را از دست دادیم. من برای تیم فوتبال صنعت نفت آبادان و بازیکنانم افسوس می‌خورم زیرا می‌دانم بعد از سه بازی دیگر هم صنعت نفت از هم پاشیده می‌شود و هم بازیکنان.

کمالوند اضافه کرد: پولی به بازیکنان ما داده نمی‌شود و به آنها گفته می‌شود با انگیزه بازی کنید. نمی‌دانم این انگیزه از کجا باید بیاید. آنها فقط برای آبروی خودشان بازی می‌کنند. بازیکنان لحظه‌شماری می‌کنند که فصل تمام شود. وقتی که دوست ندارند صنعت نفت تیم خوبی شود ما چرا باید دایه مهربان‌تر از مادر شویم؟

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تاکید کرد: امیدوارم مردم بامعرفت و خونگرم آبادان از نتایج این فصل ما راضی باشند. ما دنبال بودجه ۴۰ میلیاردی نیستیم و فقط می‌خواستیم تیم خوبی داشته باشیم. دوست داشتیم صنعت نفت طعم آسیا و قهرمانی را بچشد.

کمالوند درباره شرایط تیمش اضافه کرد: من همینجا می‌گویم یا این تیم را منحل کنید و یا اگر می‌توانید کاری انجام دهید به فریاد تیم برسید. همه تیم‌ها در حال برنامه‌ریزی برای فصل بعد خود هستند در حالی که بازیکنان من چوب خط می‌اندازند تا بتوانند ۱۰ خود را ۱۶ کنند. سوت بازی آخر به صدا دربیاید ۸، ۹ بازیکن صنعت نفت جدا خواهند شد.

او درباره نتایج خوب صنعت نفت در این فصل گفت: تمام این موفقیت‌ها به خاطر لطف خدا و حمایت مردم است. ما اگر در همین رتبه باقی بمانیم توانسته‌ایم رکورد بالاترین جایگاه صنعت نفت در لیگ برتر را بزنیم که این دور از دسترس نیست. ما هر آنچه از دست خود برآمد، انجام دادیم و سرسوزنی کم نگذاشتیم.

کمالوند درباره بازی سرنوشت‌ساز این تیم برابر استقلال خوزستان در هفته پایانی گفت: فعلا مشخص نیست که آیا تا آن هفته استقلال خوزستان نیاز به امتیاز داشته باشد یا نه؛ اما ما به هر حال بازی بی‌طرفانه‌ای به نمایش خواهیم گذاشت و کار خود را انجام خواهیم داد. ما هر چه که داشته باشیم در این سه دیدار رو می‌کنیم.

سرمربی صنعت نفت آبادان درباره ادامه همکاری با این تیم توضیح داد: پس از هفته پایانی و دیدار مقابل استقلال خوزستان به طور قطع از جمع آبادانی‌ها جدا خواهم شد زیرا اگر قرار بود اتفاقی بیفتد در این مدت صورت می‌گیرد. ما تنها تیمی در ایران بودیم که در تعطیلات عید یک روز هم استراحت نکردیم اما حتی یک جعبه شیرینی‌ نیز شب عیدی به بازیکنان ما داده نشد. بازیکنان من نه چهارشنبه‌سوری داشتند و نه شب عید و نه سیزده‌بدر، زیرا به صورت مستمر تمرین کردند.

او در پایان درباره داوری بازی نیز گفت: من امروز قضاوتی را از داور دیدم که در سه، چهار سال اخیر بی‌نظیر بود. هرگز تصور نمی‌کردم که چنین داور جوانی به این خوبی قضاوت کند و به بازی و صحنه‌ها مسلط باشد. داور حتی یک اشتباه در ۹۰ دقیقه انجام نداد.