تنها سینمای شهرستان ایذه بازگشایی می شود

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ایذه گفت: با رایزنی‌های صورت گرفته در استان و شهرداری ایذه، تنها سینمای ایذه دوباره راه‌اندازی می‌شود.

رضا صیدالی در حاشیه نشست فرهنگی و بررسی وضعیت سینما با شهردار، با اشاره به تنها سینمای شهرستان که تا به امروز به صورت تعطیل است، خاطرنشان کرد: در نشست با شهردار ایذه، مسائل و مشکلات موجود در راه‌اندازی این سینما بررسی شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ایذه با اشاره به قول مساعد شهردار در زمینه رفع این مشکل گفت: برای بررسی کامل مشکل سینما، شهردار، طرح را برای بررسی بیشتر به شورای اسلامی شهر ارجاع داده است.

صیدالی با بیان اینکه هدف از احیای سینما در ایذه گسترش فرهنگ است، افزود: پرکردن اوقات فراغت جوانان در کنار کارهای هنری و برنامه‌های فرهنگی مانند سینما از اهداف مهم ما است.

این مسئول ادامه داد: مدیران استانی برای تجهیز این سینما خواستار قرارداد پنج ساله بوده‌اند و با رایزنی و اقدامات صورت گرفته مشکل برطرف شد.

وی در پایان با خبر دادن از حمایت مهران باباپور شهردار ایذه، به‌منظور راه‌اندازی دوباره سینما اضافه کرد: برای آغاز مجدد فعالیت‌ها، پش از موافقت کامل، قرارداد نهایی بین شهرداری و اداره ارشاد اسلامی منعقد خواهد شد.

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.