پلمب شهربازی ایذه توسط اداره کل استاندارد خوزستان

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: مدیرکل استاندارد خوزستان گفت: کارشناسان این اداره کل، تمام وسایل و تجهیزات بازی مستقر در شهربازی ایذه را به دلیل مغایرت با استاندارد و عدم دریافت مجوز بهره‌برداری توقیف و این شهربازی به طور کامل تعطیل و پلمب شد.

رضا دهدشتی‌زاده اظهار داشت: در راستای اجرای استانداردسازی وسایل و تجهیزات شهربازی، کارشناسان این اداره کل، تمام وسایل و تجهیزات بازی مستقر در شهربازی ایذه را به دلیل مغایرت با استاندارد و عدم دریافت مجوز بهره برداری توقیف و به دنبال آن بنا به دستور ریاست سازمان تعزیرات حکومتی شهرستان ایذه، این شهربازی به طور کامل تعطیل و پلمب شد.

وی افزود: تجهیزات و وسایل بازی توقیف شده در راستای نظارت بر اجرای استانداردهای اجباری و بازدید کارشناسان این اداره کل از این شهربازی صورت گرفته است.

مدیرکل استاندارد خوزستان تصریح کرد: وسایل و تجهیزات بازی مذکور از جمله وسایل مشمول مقررات استاندارد اجباری بوده و مطابق تبصره ۴ ماده ۹ قانون اصلاح قوانین و مقررات سازمان استاندارد ایران چنانچه در مرحله تمرکز، توزیع، فروش و بهره‌برداری آنها انطباق و مغایرتی با قوانین استاندارد وجود داشته باشد، جرم محسوب شده و مطابق قانون با تولیدکنندگان و عرضه کنندگان متخلف برخورد خواهد شد.

دهدشتی‌زاده در پایان از همشهریان و هم استانی‌ها خواست در صورت مشاهده کالای مغایر با استاندارد و یا با کیفیت پایین مراتب را از طریق سامانه ۱۵۱۷ با این اداره کل در میان بگذارند.

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.