داستان تلخ دو برادر دزفولی که خواهرشان را کشتند و سوزاندند!

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: دو برادر وقتی نقشه قتل خواهرشان را کشیدند، تصمیم گرفتند از جنایت هولناکشان فیلمبرداری کنند تا درس عبرتی شود برای بقیه خواهرهایشان اما گم شدن رم گوشی آنها، راز این جنایت را فاش کرد.

چند روز پیش فیلم کوتاهی در گوشی عده‌ای از جوانان دزفولی چرخید. این فیلم صحنه قتل دختر جوانی را نشان می‌داد که بی‌رحمانه هدف اصابت ضربات چاقو قرار می‌گرفت و این معما را به‌وجود آورده بود که آیا فیلم واقعی است؟هرچند در ابتدا همه تصور می‌کردند که فیلم ممکن است ساختگی و جعلی باشد اما وقتی مردی یک رم موبایل در خیابان پیدا کرد پای پلیس به میان آمد و پرونده‌ای در این زمینه تشکیل شد.

این مرد در حال عبور از خیابان بود که چشمش به یک رم گوشی موبایل افتاد و از روی کنجکاوی آن را برداشت. سپس رم را در گوشی موبایل خودش گذاشت و به تماشای فیلم‌ها و عکس‌های داخل آن پرداخت. او از بین فایل‌های مختلف یکی از آنها را باز کرد. آنجا بود که مرد کنجکاو با دیدن فیلم کوتاهی که صحنه قتل یک دختر را نشان می‌داد به وحشت افتاد. فایل مورد نظر نشان می‌داد که این فیلم توسط همان گوشی که رم داخل آن بوده، فیلمبرداری شده و این یعنی فیلم جنایت کاملا واقعی‌ است. به همین دلیل مرد جوان تصمیم گرفت موضوع را به پلیس اطلاع بدهد.

  • فیلم ‌جعلی نبود

وقتی رم موبایل به‌دست مأموران رسید، آنها با دیدن فیلم کوتاه و انجام اقدامات کارشناسانه دریافتند که این فیلم نه‌تنها جعلی نیست بلکه واقعی بوده و از جنایتی خاموش حکایت دارد. جنایتی که ظاهرا کسی از ماجرای آن خبر ندارد.تیمی از کارآگاهان با دستور سرهنگ خواجوی، رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان، مأمور رسیدگی به این پرونده شدند. آنچه در فیلم دیده می‌شد ۲پسرجوان بودند که با چاقو ضرباتی به دختر جوانی می‌زنند و او خون‌آلود روی زمین می‌افتد.

فیلم کوتاه‌تر از آن است که اطلاعات بیشتری در اختیار بیننده قرار دهد اما ضربات چاقو آنقدر عمیق است که بعید به‌نظر می‌رسد دختر جوان جان سالم از این حادثه به در برده باشد.کارآگاهان چندین‌بار فیلم را بازبینی کردند. هیچ اطلاعات و سرنخ که پلیس را به صاحب رم موبایل برساند، وجود نداشت و تنها سرنخ همان فیلم جنایت بود. در چنین شرایطی بررسی‌ها ادامه یافت تا اینکه با توجه به صحنه‌هایی که داخل فیلم بود، سرنخ‌هایی از عاملان جنایت به‌دست آمد. مأموران توانستند در اقدامات اطلاعاتی هر دو پسر جوان را شناسایی کنند.

  • راز ۶ماهه جنایت

ماموران ۲پسرجوان را که با هم برادر بودند و در فیلم حضور داشتند چند روز پیش در شهرستان دزفول دستگیر کردند. هرچند آنها در ابتدا سعی داشتند خود را بی‌گناه جلوه دهند اما با وجود شواهد و مدارک چاره‌ای جز اقرار به جنایت ندیدند. این درحالی بود که طبق بررسی‌های پلیس، دختر ۱۸ساله‌ای که در فیلم هدف ضربات چاقو قرار گرفته بود، خواهر متهمان بود که قربانی خشم خونین آنها شده بود.

یکی از برادران جنایتکار وقتی تصمیم به اعتراف گرفت، به مأموران گفت: چند وقت پیش متوجه شدیم که خواهرمان با پسری آشنا شده و قصد ازدواج با او را دارد. وقتی من و برادرم این موضوع را شنیدیم حسابی به‌هم‌ریختیم و به خواهرمان تذکر دادیم که به او جواب منفی بدهد چراکه خواستگارش را می‌شناختیم و مخالف این ازدواج بودیم. وی ادامه داد: خواهرمان اما بدون اینکه تذکر ما را جدی بگیرد و به نصیحت‌های ما گوش کند همچنان با خواستگارش ارتباط داشت.

همین موضوع باعث شد که من و برادرم تصمیم به قتل بگیریم. برادر جنایتکار در ادامه گفت: روز حادثه به سراغ خواهرمان رفتیم. او را سوار ماشین کردیم و به بیابان‌های اطراف دزفول بردیم. در آنجا با چاقو به جانش افتادیم و دوربین موبایل را روشن کردیم تا نوبتی از صحنه جنایت فیلم بگیریم. می‌خواستیم این فیلم درس عبرتی باشد برای بقیه خواهرهایمان و دختران فامیل. بعد از قتل، جسد او را به سمت پلی در حاشیه شهر بردیم. در آنجا با ریختن بنزین روی جسد، آن را به آتش کشیدیم.

وی گفت: قتل را آبان‌ماه سال گذشته انجام دادیم و فیلم جنایت را در اختیار داشتیم. درحالی‌که معمای قتل فاش نشده و هیچ‌کس نمی‌دانست که خواهرمان به قتل رسیده رم موبایل من به طرز عجیبی ناپدید شد و من نمی‌دانستم که رم گم شده است تا اینکه متوجه شدم فیلم جنایت در شبکه‌های اجتماعی پخش شده و پلیس در جست و جوی ماست تا اینکه به دام افتادیم و راز جنایت بعد از گذشت ۶‌ماه افشا شد.

به گزارش روزنامه همشهری، پس از اعتراف ۲برادر جنایتکار به قتل خاموش، مأموران راهی محلی شدند که آنها جسد را در آنجا سوزانده بودند. به این ترتیب بقایای جسد سوخته قربانی کشف شد و با افشای این حقیقت ۲برادر جنایتکار با صدور قرار قانونی راهی زندان شدند.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.