بازداشت قاتل دو نوجوان اهوازی در حمیدیه

عصر جنوب – asrejonoob.ir: میزان نوشت: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان حمیدیه از دستگیری قاتل دو نوجوان اهوازی که ۱۴ دی ماه در پارک گمبوعه به قتل رسیده‌ بودند، خبر داد.

علی بیرانوند از دستگیری قاتل دو نوجوان اهوازی که ۱۴ دی ماه در پارک گمبوعه به قتل رسیده‌ بودند، خبر داد.

وی افزود: صبح روز سه‌شنبه چهاردهم دی ماه، خبر قتل دو نوجوان پسر ۱۲ و ۱۳ ساله در پارک گمبوعه حمیدیه به مراجع انتظامی و قضائی شهرستان اعلام شد.

دادستان حمیدیه ادامه داد: با حضور در محل و اطمینان از صحت خبر، بلافاصله موضوع در دستور رسیدگی قرار گرفت و کارشناسان قضائی و کارآگاهان به صورت ویژه تحقیقات را آغاز کردند.

بیرانوند گفت: با شناسایی متهم، مشخص شد که وی بعد از ارتکاب قتل به شهرستان اراک متواری شده است که پس از هماهنگی با مقام قضائی در اراک، متهم ساعت ۲۳ همان روز توسط پلیس آگاهی اراک در مخفیگاهش دستگیر شد.

وی گفت: متهم به قتل فردی ۲۵ ساله و اهل اهواز است و هنوز معلوم نشده با چه انگیزه‌ای دو نوجوان اهوازی را به قتل رسانده اما کارشناسان مشغول بررسی برای یافتن انگیزه و علت قتل هستند.

بیرانوند اضافه کرد: دو نوجوان مقتول ۱۲ و ۱۳ ساله و اهل اهواز هستند که با سلاح گرم کمری به قتل رسیده‌اند و اجساد آنان برای تحقیقات بیشتر در اختیار پزشکی قانونی استان خوزستان قرار گرفته است.

پارک جنگلی گمبوعه در ۵ کیلومتری شرق شهرستان حمیدیه و ۲۰ کیلومتری غرب اهواز واقع شده است.

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.