راه ۳۰ روستای دزفول همچنان مسدود است

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: بخشدار شهیون دزفول گفت: راه دسترسی ۳۰ روستای دهستان دره کاید از توابع بخش شهیون دزفول در توفان و بارندگی شدید روزهای اخیر مسدود شد که همچنان تردد در این مسیرها غیرممکن است.

محمدحسین خجسته کیا شامگاه شنبه افزود: بارندگی شدید جاده ورودی به دهستان دره کاید در منطقه کول زول را کاملا قطع کرده و امکان ورود و خروج خودرو از این طریق امکان پذیر نیست.
وی اظهار داشت: چندین خودرو که پیش از بارندگی از این منطقه عبور کرده بودند به علت مسدود بودن مسیر امکان بازگشت ندارند و تاکنون هیچ اقدامی برای رفع این مشکل انجام نشده است.
بخشدار شهیون دزفول از اداره راهداری خواست نسبت به ارسال لودر برای بازگشایی مسیرهای روستایی اقدام کند.

** توفان ۲۶ اصله درخت در شهر دزفول را شکست
شهردار دزفول نیز شامگاه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: توفان و بارندگی شدید اخیر منجر به شکسته شدن ۱۰ اصله درخت در شهرداری منطقه یک، هشت اصله درخت در منطقه ۲ و هشت اصله درخت در منطقه سه شهرداری دزفول شده است.
محمدعلی دوایی فر افزود: ۱۰ درختچه که به تازگی در منطقه یک شهرداری دزفول کاشته شده بودند نیز بر اثر بارندگی شدید و توفان دچار آسیب و خوابیدگی شده اند.
وی به آبگرفتگی معابر در چندین نقطه دزفول نیز اشاره کرد و گفت: با هماهنگی صورت گرفته آبگرفتگی ها برطرف شده است ضمن اینکه مطالعاتی درخصوص مناطقی که امکان آبگرفتگی دارند نیز انجام شد.
توفان اخیر منجر به مسدود شدن چندین نقطه از جاده لیوس در بخش شهیون شد/ایرنا

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.