۱۰۰ جهیزیه به نوعروسان نیازمند دزفول اهدا شد

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان در آئین اهدای این جهیزیه ها در محل نمازخانه بسیج ناحیه مقاومت دزفول گفت: خانواده یکی از ارکان نظام است و هرچه قوی تر باشد توان جامعه بیشتر و هر چه ضعیف تر باشد توان جامعه نیز کمتر می شود.
سردار شاهوارپور مردم ایران و جوانان را پشتوانه نظام دانست و افزود: دشمنان مردم را یک ظرفیت در کشور می دانند لذا اگر خانواده ای قوام نگیرد و فرزند آوری نداشته باشد به طور قطع کشور آسیب پذیر می شود.
وی اضافه کرد: متاسفانه در سال های اخیر کمتر به این موضوع پرداخته شده و آسیب ها و لطمات زیادی به کشور وارد شده است.
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان گفت: سن ازدواج بالا رفته و با وجود اینکه افرادی وجود دارند که توانایی مالی برای کمک به افراد نیازمند دارند کمک نمی کنند.
وی افزود: پرداختن به تشکیل خانواده و امر ازدواج یکی از موضوعات بسیار مهمی است که باید به آن توجه بیشتری شود.
سردار شاهوارپور گفت: بسیج خود را از بدنه مردم می داند؛ هماهنگونه که بسیج در دفاع مقدس توانست گره جنگ را باز کند اکنون نیز تلاش می کند با حداقل ها کاری مفید کند.
وی اظهار داشت: بنیاد برکت وابسته به مقام معظم رهبری و کمیته امداد برای تهیه این جهیزیه ها همکاری کرده است.
فرمانده سپاه خوزستان از خیرین خواست در کمک به افراد نیازمند برای تهیه جهیزیه اقدام کنند تا افرادی که در صف ازدواج هستند به خواسته خود برسند.
سرهنگ عبدالامیر محتشمی راد مسئول قرارگاه محرومیت زدایی بسیج ناحیه مقاومت بسیج دزفول نیز در این آیین گفت: این جهیزیه ها ۱۰۰ مجموعه جهیزیه هستند که از طرف قرارگاه مرکزی محرومیت زدایی سپاه، بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام شامل ۱۹ قلم شامل یخچال، تلویزیون، جاروبرقی، اطوبخار، سرویس آشپزخانه و دیگر وسایل مورد نیاز هستند.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.