کارون دو معلم جوان خوزستانی را بلعید

عصر جنوب: دو معلم اهل باوی در رودخانه کارون در مقطع شوشتر غرق شدند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی در خوزستان گفت:  دو معلم به نام های رحمان علیمی و جلیل محمودی در رودخانه کارون ساعت ۱۸ دیروز غرق شدند.

مجید موحدیان بیان کرد: زمانی که یکی از معلمان در رودخانه در حال غرق شدن بود معلم دیگر برای نجات وی وارد رودخانه شد که متاسفانه هر دو غرق شدند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی افزود: سه معلم و همکار عصر یکشنبه به همراه خانواده به شوشتر رفته بودند که دو معلم غرق شدند و حال نفر سوم خوب است.

موحدیان درادامه بیان کرد: جسد رحمان علیمی پیدا شده و جسد جلیل محمودی هنوز پیدا نشده است.
وی بیان کرد: علیمی معلم شهر ملاثانی و محمودی معلم شهر ویس از توابع شهرستان باوی بوده و هر دو در مقطع متوسطه اول و دوم تدریس می کردند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی در ادامه بیان کرد: ظهر یکشنبه از این دو معلم به عنوان معلمان نیکوکار آموزشی که به صورت رایگان به داوطلبان کنکور آموزش می دادند تجلیل شد و عصر همان روز این اتفاق باعث مرگ این دو نفر شد.

بنابه گفته مدیر عامل جمعیت هلال احمر خوزستان، این استان در دو سال گذشته رتبه نخست آمار غرق شدگان را در کشور دارد. به گفته وی در سه ماه نخست امسال ۶۵ نفر در این استان در رودخانه های مختلف غرق شده اند.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • روحشان شاد باد. آقای علیمی از دانشجویان با پشتکار پیام نور خرمشهر بودند که ایشون درحال تحصیل در مقطع دکتری زیست شناسی بودند. واقعا حادثه ناگواری است. خداوند این معلمان گرامی را با سید الشهدا محشور نماید
  • استاد عزیزم روحت شاد وای که سرکلاسا چقد سر به سر استاد میذاشتیم
  • خدا رحمت کند.