۷ کیلوگرم مواد مخدر در اندیمشک کشف شد

عصر جوب: دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک از کشف هفت کیلوگرم هروئین از قاچاقچیان مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

صادق جعفری‌چگنی اظهار داشت: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی اندیمشک و همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و دستگاه قضایی حدود هفت کیلوگرم ماده مخدر هروئین از سوداگران مرگ در این شهرستان کشف شد.

وی گفت: این مقدار ماده مخدر در قالب یک محموله از شهرستان ارومیه به قصد اندیمشک در حال حمل بود که با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی در ورودی این شهرستان کشف و در این رابطه سه نفر دستگیر و چهار دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت نیز از متهمان توقیف شد.

دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک افزود: در همین زمان یک نفر از قاچاقچیان مواد مخدر که تحت تعقیب دستگاه قضایی بود از سوی ماموران انتطامی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

جعفری ادامه داد: برخورد قاطع با قاچاقچیان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر از اولویت‌های مهم کاری دستگاه قضایی و دادسرای اندیمشک در سال جاری است.

وی تصریح کرد: برای برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی مانند مواد مخدر بایستی تمامی دستگاه‌های متولی با انجام کارهای فرهنگی در کنار برخورد قهرآمیز، وظیفه خود را به درستی انجام دهند تا بتوان با این پدیده شوم و خانمان‌سوز به صورت اصولی برخورد کرد.

وی در ادامه عنوان کرد: شهرستان اندیمشک با تقدیم بیش از یک‌هزار شهید و بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ جانباز و ۱۵۰ آزاده سرافراز یکی از شهرهای استان است که دین خود را به انقلاب و نظام ادا کرده و این شهر را با این نام در استان و کشور می‌شناسند.

دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک در پایان اظهار کرد: خانواده‌ها در این زمینه باید با هوشیاری، مراقب فرزندان خود باشند و مردم نیز مطمئن باشند که این دادستانی با قاچاقچیان و فروشندگان مواد مخدر بدون هیچ‌گونه چشم‌پوشی و اغماض، با شدت و به صورت قانونی برخورد خواهد کرد.

 منبع: فارس

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.