کوی نیرو و شهرک صنعتی شماره ۲ بخش جدانشدنی اندیمشک / محدوده قانونی شهرستان اندیمشک تغییر نکرده است

عصر جنوب: فرماندار اندیمشک با بیان اینکه محدوده قانونی این شهرستان تغییر نکرده گفت: مردم مطمئن باشند ، مسئولان ذیربط از حقوق قانونی آنان به خوبی دفاع می کنند.
حمیدرضا گودرزی اظهار داشت: در پی درج خبری غیر واقعی در برخی سایت ها مبنی بر تعیین حریم شهرهای اندیمشک و دزفول مسئولان این شهرستان از جمله نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی با حضور در استانداری و گفت و گو با استاندار این مسئله را پیگیری کرد.

وی با بیان اینکه توضیحات لازم در این خصوص از سوی معاون سیاسی استاندار در سایت استانداری خوزستان درج شده گفت: در چند ماه گذشته نیز در این رابطه جلساتی برگزار شده اما تاکنون این جلسات به نتیجه نهایی نرسیده است.

فرماندار اندیمشک تصریح کرد: پیگیری نماینده و مسئولان شهرستان اندیمشک برای تعیین تکلیف حریم شهرستان های دزفول و اندیمشک ادامه داشته و همه باید با صبوری در این راستا با مسئولان همکاری کنند.

گودرزی در پایان خاطرنشان کرد: خبر مربوط به مصوبه شورای توسعه و برنامه ریزی استانداری خوزستان در خصوص محدوده قانونی شهرهای اندیمشک و دزفول صحت نداشته و کوی نیرو و شهرک صنعتی شماره ۲ اندیمشک همچنان بخش جدانشدنی شهرستان اندیمشک می باشند.

منبع: ایرنا

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • اگه راست می گید خود استاندار که این حرف رو زده خودش هم بصورت کتبی داخل سایت استانداری از مردم معذرت خواهی و اعتراف به اشتباه بودن حرف خود کنه