دستگیری عوامل آتش‌سوزی عابربانک‌ها در اهواز ، کارون و دشت‌آزادگان

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: فرمانده انتظامی استان از دستگیری عوامل آتش سوزی عابر بانک ها در شهرستان های اهواز ، کارون و دشت آزادگان خبر داد.

به گزارش خوزنیوز و به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سردار حیدر عباس زاده در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره آتش سوزی عابر بانک ها در نقاط مختلف شهرستان اهواز ، کارون و دشت آزادگان از اسفند ماه سال ۹۶ تا پایان تیرماه ۹۷ و ارسال مستندات آن به گروهک های تروریستی خارج از کشور و انتشار آن در شبکه های اجتماعی، دستورات لازم جهت دستگیری این عوامل ابلاغ شد.
 این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: با بررسی جزئیات آتش سوزی توسط مأموران پلیس مشخص شد ۲ راکب با یک دستگاه موتور سیکلت به صورت ناشناس اقدام به تخریب و آتش زدن عابر بانک ها می کردند و سپس از محل متواری می شدند.
سردار عباس زاده در ادامه افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی استان با اقدامات اطلاعاتی و تلاش مستمر شبانه روزی، چهار عامل اصلی این شبکه وابسته به گروهک تروریستی را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
وی اذعان کرد: متهمان دستگیر شده در تحقیقات بعمل آمده به ۱۶ فقره آتش زدن عابر بانک های سطح شهرستان های اهواز ، دشت آزادگان و کارون و ارسال مستندات آنها به خارج از کشور اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان با بیان اینکه متهمان جهت سیر مراحل قانونی راهی مرجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شدند، اظهار داشت: پلیس خوزستان هرگز اجازه جولان و سرکشی به افرادی که به هر نحو قصد برهم زدن نظم عمومی جامعه یا انجام اعمال مجرمانه را دارند نخواهد داد و با اینگونه افراد برخورد قاطع و قانونی می شود، ضمنا اشرافیت کامل بر مرتبطین با این شبکه وجود دارد و تحت رصد اطلاعاتی پلیس می باشند.
مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.