احتمال انحلال استقلال خوزستان!

عصر جنوب: استقلال خوزستان در هفته های اخیر با مشکلات مالی فراوانی دست و پنجه نرم می کند و سرمربی این تیم می‌گوید با ادامه این وضعیت احتمال دارد این تیم از لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر فوتبال کنار بکشد.
به گزارش تابناک ورزشی، هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال فردا و پس فردا پیگیری می شود و در یکی از دیدارهای آن استقلال خوزستان مهمان سایپا است. اما تیم خوزستانی که با قهرمانی باورنکردنی خود در فصل قبل لیگ برتر جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را بدست آورده بود، با مشکلات فراوان مالی روبروست و امروز سیروس پورموسوی سرمربی این تیم در نشست خبری پیش از بازی با سایپا از احتمال کناره‌گیری استقلال خوزستان از لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر به دلیل این مشکلات مالی سخن گفت.
پورموسوی گفته: « ۱۲ بازیکن تیم متمم دارند و همه بازیکنان خواهان این شرایط هستند. اگر مشکلات مالی حل نشود ۱۲ بازیکن از تیم ما جدا می‌شوند و نه تنها از لیگ قهرمانان آسیا بلکه از لیگ برتر هم باید انصراف بدهیم. وقتی بازیکنان بروند من دیگر چگونه باید در تیم بمانم. باید تیم را تعطیل کنیم و برویم. البته مسئولان استان در تلاش هستند تا مطالبات پرداخت شود. بازیکنان ما هم پیشنهادهایی از سایر باشگاه‌ها دارند.»

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.