فوتبال خوزستان؛ عبدالله زاده به خانه اش فولاد باز می گردد/ استقلال اهواز شش جای خالی در رده بزرگسالان دارد

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: احمد عبدالله‌زاده با اتمام دوران سربازی‌اش به باشگاه سابق خود، فولاد خوزستان بازمی‌گردد.

عبدالله‌زاده که از ابتدای فصل جاری لیگ برتر فوتبال به دلیل سپری کردن دوران سربازی در تیم تراکتورسازی مشغول به فعالیت بود، باتوجه به پایان دوران سربازی اش به تیم فولادخوزستان باز خواهد گشت.

با انجام کارهای اداری مربوط در این زمینه، عبدالله زاده در نیم فصل دوم، فولاد را همراهی می کند.

همچنین عبدالله زاده در پیامی که در فضای مجازی منتشر کرده، گفته است دوران سربازی‌اش به پایان رسیده و طبق قراردادی که با فولاد خوزستان دارد، به این باشگاه می‌پیوندد.

مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز گفت: در پی جدا شدن بیش ازهفت بازیکن از تیم فوتبال این باشگاه، ظرفیت پذیرش شش بازیکن در رده بزرگسالان و پنج بازیکن در رده زیر۲۳ سال و جوانان را داریم.

کارون یعقوبی اظهارکرد: در همین راستا درصدد هستیم تا نیاز خود را برای تکمیل تیم فوتبال این باشگاه از نیروهای جوان داخلی خوزستان تامین کنیم.
وی اضافه کرد: بدلیل اینکه مشکل مالی داریم ناچار هستیم که از بازیکنان جوان و بومی خوزستان که سرشار از انگیزه هستند استفاده کنیم.
یعقوبی در خصوص انتخاب سرمربی برای این تیم گفت: این کار را در یکی دو روز آینده انجام خواهیم داد، ضمن آنکه لازم است بگویم فردی را که برای سرمربیگری تیم استقلال اهواز درنظر خواهیم گرفت از مربیان خوب خوزستان خواهد بود.
مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز درخصوص مشکل مالی این باشگاه نیز اظهارکرد: برای حل بخشی از این مشکل قراربود استانداری خوزستان به ما کمک کند که تا بحال چنین اقدامی صورت نگرفته است.
گفتنی است جداشدن بازیکنان مورد اشاره ازاین باشگاه ناشی از نبود بودجه برای پرداخت قراردادهای بازیکنان بوده است.
تیم فوتبال استقلال اهواز با شش امتیاز در مکان شانزدهم جدول لیگ برتر باشگاه های ایران قرار دارد بطوری که اگر مشکلات آن حل نشود احتمال سقوط این تیم به لیگ دسته یکم وجود دارد.

** عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.