امکان نقل و انتقال دانشجویان جدیدالورود وجود ندارد

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: معاون آموزشی و توسعه تحصیلات‌تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: امکان نقل و انتقال دانشجویان جدیدالورود هم‌زمان با پذیرش و در سال اول تحصیل وجود ندارد.

دکتر عبدالله رفیعی در گفت‌وگو با ایسنا، درخصوص شرایط نقل و انتقال دانشجویان جدیدالورود در این دانشگاه، اظهار کرد: دانشجویان جدیدالورود باید در ابتدا نسبت به ثبت‌نام در دانشگاه محل پذیرش خود اقدام و سپس می‌توانند سال آینده و پس از گذراندن تعداد واحدهای درسی حدنصاب مطابق آیین‌نامه‌ مربوطه، درخواست خود را برای مهمانی یا انتقال ارایه کنند.

وی با بیان این‌که درخواست‌ها در دانشگاه‌های مبدأ و مقصد بررسی و سپس نتیجه به دانشجو اعلام می‌شود، افزود: بررسی درخواست‌های نقل و انتقال مطابق با آیین‌نامه مربوطه انجام و در صورت دارابودن شرایط لازم، با درخواست دانشجو موافقت می‌شود.

 

معاون آموزشی و توسعه تحصیلات‌تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با تأکید بر این‌که در سال اول تحصیل و برای دانشجویان جدیدالورود امکان ارایه درخواست نقل و انتقال وجود ندارد، تصریح کرد: هیچ‌گونه آیین‌نامه موارد خاص یا کمسیون ویژه برای بررسی درخواست‌های نقل و انتقال هم‌زمان با پذیرش وجود ندارد و حتی در صورت اخذ یک‌سال مرخصی تحصیلی نیز دانشجو ملزم به گذراندن حد نصاب واحدهای درسی برای ارایه درخواست انتقال خود است.

 

رفیعی همچنین درخصوص زمان ثبت‌نام از ورودی‌های جدید این دانشگاه، گفت: ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان نهایی مقاطع کارشناسی و دکترای حرفه‌ای آزمون سراسری سال تحصیلی ۹۵-۹۴ در دوره‌های روزانه این دانشگاه برای نیمسال اول و دوم در روزهای شنبه تا سه‌شنبه، ۲۸ تا ۳۱ شهریورماه و به‌صورت اینترنتی انجام می‌شود.

 

وی افزود: همچنین زمان تحویل مدارک از دانشجویان جدیدالورود توسط دانشکده‌ها از شنبه چهارم تا دوشنبه ششم مهرماه تعیین شده است.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.