پیکر شهید مدافع حرم خوزستانی در اهواز به خاک سپرده شد + تصاویر

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: پیکر مطهر «کریم غوابش» شهید مدافع حرم حضرت زینب(س) صبح امروز در اهواز تشییع و در بهشت آباد اهواز به خاک سپرده شد.

«کریم غوابش» جانباز ۲۵ درصد هشت سال دفاع مقدس، متولد سال ۴۸ چندی پیش در مقابله با نیروهای تروریستی داعش در سوریه به شهادت رسید. پیکر مطهر این شهید مدافع حرم عصر دیروز وارد فرودگاه اهواز شد.

پیکر مطهر این شهید صبح امروز چهارشنبه ۲۴ تیرماه با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران تشییع و در بهشت آباد اهواز به خاک سپرده شد.

۱۳۹۴۰۴۲۴۱۳۵۲۵۶۸۹۹۵۷۰۳۸۱۴

شب گذشته نیز مراسم وداع با پیکر شهید «عبدالکریم اصل غوابش»، ساعت ۲۲ از مسجد شهدا واقع در خیابان اصلی حصیرآباد اهواز به سمت منزل شهید واقع در خیابان ۱۲ حصیرآباد و پس از آن در مسجد امام علی علیه السلام که محل برگزاری مراسمات  عزاداری هیات آن شهید بزرگوار است برگزار شد.

همچنین هیات کریم اهل بیت اهواز در بیست و هشتمین شب ماه مبارک رمضان میزبان این شهید مدافع حرم بود. این مراسم با حضور جمع کثیری از جوانان و شب زنده داران اهوازی و همچنین خانواده شهید غوابش و حجت الاسلام و المسلمین حیدری(امام جمعه موقت اهواز) و سرداریوسفی باسخنرانی حجت الاسلام و‌المسلمین حاج میرزا محمدی (از قم) و با مداحی حاج صادق آهنگران، عباس کربلایی و سید محسن امام برگزار شد.

۱۳۹۴۰۴۲۴۱۳۵۲۵۶۸۹۹۵۷۰۳۸۱۴

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.