یاوری مدیر فنی استقلال اهواز شد/ معرفی گزینه‌های سرمربیگری

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: مدیران جدید باشگاه استقلال اهواز محمود یاوری را به عنوان مدیرفنی تیم فوتبال این باشگاه انتخاب کردند.

به گزارش مهر، باشگاه استقلال اهواز که به لیگ دسته دوم سقوط کرده بود، با خرید سهام باشگاه فولادنوین اهواز دوباره به لیگ برتر بازگشت و در هفته نخست پانزدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر میهمان صبای قم است.

بر این اساس، مالک و مدیران جدید در روزهای اخیر نشست‌های مختلفی را با ارسطو جهانداری برگزار کردند و در نهایت محمود یاوری پیشکوت فوتبال کشور را به عنوان مدیرفنی تیم فوتبال استقلال اهواز انتخاب کردند.

همچنین پس از بررسی گزینه‌های سرمربیگری تیم فوتبال استقلال اهواز، داود مهابادی، بهروز مکوندی و فرهاد کاظمی به عنوان کاندیداهای نهایی هدایت این تیم انتخاب شدند. البته فرهاد کاظمی که طی روزهای اخیر تمرینات راه‌آهن را شروع کرده، در صورت لیگ برتری شدن این تیم، از فهرست گزینه‌های استقلال اهواز خارج می‌شود.

برای انتخاب گزینه هدایت تیم فوتبال استقلال اهواز، صبح امروز نشستی بین مالک و مدیران جدید این باشگاه درحال برگزاری است تا در نهایت با انتخاب سرمربی، برنامه‌های آماده‌سازی این تیم برای حضور در پانزدهمین دوره لیگ برتر، شکل رسمی به خود بگیرد.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.