آگهی فروش کلیه ۷۰ میلیونی در روزنامه های خوزستان!/ عکس

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: گاهی که از کوچه پس کوچه های شهر می گذرید پیش آمده که با نوشته ها و اطلاعیه هایی بر در و دیوار مواجه می شوید که عده ای می خواهند اموال شخصی خود را بفروشند که البته طبیعی است.
اما وقتی این اطلاعیه های فروش مربوط به یکی از اعضای بدن انسان باشد قضیه متفاوت و دردناک می شود.
اطلاعیه های فروش اعضای بدن از سالهای گذشته در مجاورت مراکز درمانی و بیمارستان ها قابل رویت بود اما آنچه که امروز خارج از عرف معمول شده است درج آگهی تبلیغات فروش کلیه در صفحه نیازمندی روزنامه های شهر است.

۱۳۱۵۹_۳۹۴

سوال اینجاست که مجوز درج این گونه تبلیغات از سوی چه کسی داده صادر شده است و آیا این مساله باعث نمی شود شرایط برای سودجویی عده ای فراهم شود.

به همین منظور با دفتر پذیرش آگهی تبلیغات روزنامه مربوطه در اهواز تماس گرفتیم آنچه که روشن شد این است که نه تنها انتشار این آگهی بدون مجوز انجام شده است بلکه اگر شخص دیگری در ازای پول بیشتری درخواست دهد در ابعاد بزرگتر نیز آگهی درج خواهد شد.

همچنین در پی تماس با فرد فروشنده کلیه از رقم بالای کلیه نیز مطلع شدیم ، فرد مذکور رقم فروش کلیه خود را به دلیل کمیاب بودن ۷۰ میلیون تومان اعلام کرده و علت گرانی آن را نیز افزایش تورم عنوان کرد.

البته فرد مذکور حاضر به بیان علت فروش عضوی از بدن خود نشد.

اهواز نوین/

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آقای عزیزچراشماهااین بنده خدارومحکوم میکنیدصدات ازجای گرم درمیادمردحسابی من خودم۳۵سالمه یه پسر۴ساله هم دارم الان۲ماهه که دیگه ازروی ناچاری وبدهی۱۷۰میلیونی یکی ازکلیه هایab+خودموواس فروش گذاشتم خیلی ناراحتی بهت برمیخوره بیابدهی منوبده میدی؟وقتی ازت برنمیادبیخودی به پروپای مردم نپیچ مثل اینکه شمامقاله نویساوگزارشگرا تاسرتوی زندگی مردم نکنیداموراتتون نمیگذره ولمون کنیدبابابزاریدبه دردخودمون بمیریم در ضمن میدونم این حرفای منوثبت نمیکنی ولی مهم نیست