آخرین وضعیت فولاد نوید اهواز؛ مدیرعامل: تنها دو خریدار مذاکره کرده اند

عصر جنوب/ asrejonoob.ir:  مدیرعامل باشگاه فولاد نوین خوزستان بااشاره به این‌که استقلال اهواز و شهرداری اهواز تنها گزینه​های جدی خریداری امتیاز تیم فوتبال این باشگاه هستند، گفت: تنها با این دو گزینه به صورت جدی وارد مذاکره شده‌ایم.

 

علیرضا اژدری​زاده اظهار کرد: همچنان در حال انجام کارهای مربوط به واگذاری امتیاز تیم‌مان هستیم. یکی دو مشتری هم جهت خرید امتیاز داریم که در حال مذاکره با آن‌ها هستیم و امیدواریم طی روزهای آینده به نتیجه برسیم.

 

وی گفت: در حال حاضر شهرداری اهواز و استقلال اهواز به عنوان تنها گزینه​های جدی خرید امتیاز فولاد نوین مطرح هستند و فقط با این دو گزینه به صورت جدی صحبت شده است و جلساتی را هم با آن‌ها برگزار کرده​ایم. البته باشگاه ملی‌حفاری هم صحبت​هایی با ما انجام داده ولی در قالب جلسه نبوده و هیچ‌گونه جلسه رسمی میان ما و آن‌ها برگزار نشده است.

 

مدیرعامل باشگاه فولاد نوین خوزستان در خصوص عدم تمایل برخی از اعضای شورای شهر اهواز نسبت به خرید امتیاز تیم فولاد نوین توسط شهرداری اهواز و تیم‌داری در لیگ برتر، عنوان کرد: من این صحبت​ها را از شما می​شنوم و هیچ اطلاعی ندارم. تنها مطلبی که می​توانم بگویم این است که آن‌ها خودشان باب مذاکره با ما را باز کردند و من از اتفاقات درون شهرداری بی​اطلاعم.

 

وی ادامه داد: نظر ما جهت واگذاری امتیاز، روی شهر اهواز است، گرچه شهرهای دیگر استان هم مد نظر داریم ولی اولویت ما اهواز است.

 

اژدری ​زاده در خصوص صحبت​های مهدی تاج مبنی بر این‌که “امتیاز تیم فولاد نوین تنها می‌تواند در درون استان جابه‌جا شود“ گفت: او رییس سازمان لیگ است و مطمئناً نقطه نظراتش براساس ضوابط است. ما نیز کاملا براساس ضوابط عمل خواهیم کرد.

 

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر به مزایده گذاشتن امتیاز تیم فولاد نوین، گفت: اصلا چنین خبری صحت ندارد و حتی صحبت آن نیز مطرح نشده است.

 

مدیرعامل باشگاه فولاد نوین در پاسخ به سوالی در خصوص این‌که گویا قرار است این باشگاه امتیاز یک تیم لیگ یکی را خریداری کند و مجددا در لیگ یک فعالیت کند و این‌که آیا این کار بازی با بازیکنان این باشگاه نیست؟ بیان کرد: شما به من بگویید اشکال این کار چیست؟ در هر صورت بازیکن می​آید و تمام تلاش خود را در تیم می​کند‎؛ هم افتخار کسب می​کند و هم از لحاظ مالی ذی‌نفع می​شود.

 

وی ادامه داد: درست است؛ بازیکن دوست دارد در لیگ برتر بازی کند و هیچ اشکالی هم ندارد. ما نیز این امتیاز را برای آن‌ها قائل هستیم و همین جا هم می​گویم همین الان هم اگر تیم بزرگسالان فولاد هر بازیکنی از مجموعه فولاد نوین را بخواهد، ما با آن‌ها کمال همکاری را می​کنیم، اگر هم هر تیم دیگری از لیگ برتر در هر زمانی بازیکنی از ما بخواهد، بازهم با کمال میل درخواست کتبی آن‌ها را بررسی خواهیم کرد، بنابراین بازیکنان هیچ​گاه نگران این موضوع نباشند.

 

اژدری ​زاده با اشاره به فوتبال اروپا، افزود: در حال حاضر که اروپا مهد فوتبال دنیا است و حرفه‌ای‌ترین مدل فوتبال را نیز در اختیار دارد، همین روند را دنبال می​کند و تیم​هایی تحت عنوان تیم دوم تیم اصلی، در لیگ​های پایین​تر کشورهای این قاره فعالیت می​کنند. با وجود تیم ما، این امر امسال در ایران هم در حال نهادینه شدن می​باشد. بنابراین می‌شود تیم دوم هر باشگاهی همواره در لیگ پایین​تر حضور داشته باشد و پشتوانه تیم اصلی باشد. به عقیده من فلسفه وجودی تیم دوم داشتن، پرورش دادن بازیکن و تغذیه تیم اصلی است.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.