سوء استفاده شهرداری اهواز از شعار سال!

عصر جنوب/ asrejonoob.ir:  شب گذشته در بخش پایش مردمی با پخش تصویری از نصب بنرهای همدلی و همزبانی در اهواز ، از رویه نصب بنرهای شعار سال و سوء استفاده از این شعار انتقاد کرد .

به گزارش عصر جنوب به نقل از خبرگزاری دانشجو، برنامه پایش شب گذشته در بخش پایش مردمی با پخش تصویری از نصب بنرهای همدلی و همزبانی در اهواز ، از رویه نصب بنرهای شعار سال و سوء استفاده از این شعار انتقاد کرد .

در این برنامه بیننده ای با ارسال عکسی از بنرهای جشن همدلی و همزبانی ، سخنان مقام معظم رهبری در مورد نصب بنرهای شعار سال را یادآور شده بود . مقام معظم رهبری در این ارتباط فرموده بودند : من این نکته را حتماً تذکر بدهم؛ گاهی کارهای پرهزینه‌ای انجام میگیرد؛ چه لزومی دارد؟ آنچه که من از مسئولین و از مردم عزیزمان توقع دارم، این است که این شعار را بشنوند، باور کنند و دنبال کنند. تابلو کردن و در و دیوار را پر کردن و عکس زدن و اینها هیچ لزومی ندارد. اگر هزینه‌ای نداشته باشد، لزومی ندارد؛ اگر هزینه داشته باشد، اشکال هم دارد. هیچ لزومی ندارد کارهای پرهزینه را انجام بدهند. ( بیانات در حرم مطهر رضوی در آغاز سال ۹۰)

fwBDCSEWvkJ3

مرتضی حیدری مجری برنامه پایش در مورد این بنر نیز گفت : نمی دانم این جشن با همدلی و همزبانی چه نسبتی دارد، شعار سال چیز دیگری بود نیز همین کار را می کردند ، قرار بود هنرمندان استان دور هم بنشینند و برنامه اجرا کنند ، برنامه اجرا کنید ولی چرا شعار سال را خراب می کنید.

ruWPYyIggnWt

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.